za:     http://www.pch24.pl/dyrektor-centrum-planned-parenthood-przyznaje–ze-sprzedaje-czesci-cial-abortowanych-dzieci,36989,i.html

Dyrektor centrum Planned Parenthood przyznaje, że sprzedaje części ciał abortowanych dzieci

Amerykańska ginekolog, dyrektor jednego z kalifornijskich centrów aborcyjnych Planned Parenthood przyznała, że dopuszcza się haniebnego procederu sprzedawania organów abortowanych dzieci. W filmie zarejestrowanym ukrytą kamerą w jednej z restauracji lekarka nonszalancko opowiada pewnej parze, ile można uzyskać na rynku za poszczególne części ciała zabijanego dziecka. Lekarka zajmuje się procederem mimo, że zakazuje tego prawo federalne.

Nagranie, pierwsze z trzech, które zarejestrowała ukryta kamera przedstawia dr Deborah Nucatole, która przy sałatce w jednej z restauracji w Los Angeles opowiada pewnej parze o szczegółach procedury aborcyjnej i „cenach” poszczególnych organów abortowanego dziecka.

– Powiedziałbym, że wiele osób chce wątrobę – mówi lekarka z centrum PlannedParenthood w Los Angeles. – I z tego powodu, większość aborcjonistów wykonuje zabieg monitorując jego przebieg za pośrednictwem USG, by wiedzieć, gdzie umieszczać kleszcze. Tym co ogranicza szybkość procedury jest czaszka. Czaszka w zasadzie jest największą częścią – mówiła.

Dr Nucatola przekonywała, że nienaruszona czaszka zabijanego dziecka jest „najdroższa”, a  ceny za poszczególne części rozrywanego w wyniku aborcji chirurgicznej dziecka zwykle wahają się od 30 do 100 dolarów.

Następnie wyjaśniła, że postara się „wyciągnąć” z ciała kobiety, która zamierzała poddać się aborcji – w stanie nienaruszonym – serce, płuca, wątrobę abortowanego dziecka, odpowiednio umieszczając kleszcze. Tłumaczyła, że obecnie aborcjoniści starają się „miażdżyć” w pierwszej kolejności stopy, a nie głowę. Ta ostatnia jest „wyciągana” na końcu.

Pierwsza z trzech części filmu dokumentalnego ujawnionego przez obrońców życia wyraźnie wskazuje, iż dr Nucatolaświadomie dopuszcza się procederu zabronionego przez prawo federalne. Wykorzystuje „luki” pozostawione przez legislatorów.

David Daleiden, szef organizacji Centrum for Medical Progress, która ujawniła nagranie przyznał, iż był zdruzgotany i przerażony tym, co zarejestrowała kamera i co udało się pozyskać jego współpracownikom. – Działalność przestępcza w Planned Parenthood, polegająca na czerpaniu korzyści finansowych ze sprzedaży części ciał abortowanych dzieci jak widać dociera do najwyższych szczebli tej organizacji – mówił wzburzony Daleiden. Wezwał kongresmenów do zmiany prawa, by uniemożliwić finansowanie z pieniędzy podatników barbarzyńskiego procederu aborcji.

Obrońcy życia zażądali także natychmiastowego rozpoczęcia dochodzenia w sprawie praktyk, o których mówi na nagraniu dr Nucatola.

Portal LifeSite.com komentując sprawę, zauważył, że prawo federalne zakazuje sprzedaży części ciał dzieci uśmierconych w wyniku aborcji. Za „sprzedaż” lub „nabycie ludzkiej tkanki płodowej” grozi kara do 10 lat więzienia i grzywna w wysokości do 500 tys. dolarów. Jednak prawo to ma pewne „luki”.

Twórcą ustawy, zakazującej sprzedaży organów abortowanych dzieci jest były proaborcyjny kongresmen Henry Waxman, który był w Kongresie jednym z rzeczników interesów organizacji Planned Parenthood.

„Ustawa Waxmana” dopuszcza tzw. uzasadnioną płatność za tkanki ludzkiego płodu w przypadku ich „transportu, implantacji, przetwarzania, konserwowania, kontroli jakości lub przechowywania”. By „sprzedaż” organów abortowanych dzieci mogła być legalna, musi odbywać się pomiędzy podmiotami zarejestrowanymi w danym stanie. Zakazana jest „sprzedaż” organów uśmierconych dzieci pomiędzy podmiotami z różnych stanów.

Najczęstszymi odbiorcami części ciała dzieci zabijanych w wyniku aborcji są instytuty badawcze.

Źródło: infowars.com., lifesiten.com., AS.

Read more: http://www.pch24.pl/dyrektor-centrum-planned-parenthood-przyznaje–ze-sprzedaje-czesci-cial-abortowanych-dzieci,36989,i.html#ixzz3gI7FdCiT

za:    http://www.piens.pl/pro-choice-za-wyborem-kasy-za-czesci-zabitego-dziecka/

https://www.youtube.com/watch?v=jjxwVuozMnU#t=438