za:  http://www.kresy.pl/wydarzenia,polityka?zobacz/grzegorz-braun-dla-kresowpl-prowadze-rozmowy-dotyczace-startu-w-wyborach-do-parlamentu

W rozmowie z portalem Kresy.pl, Grzegorz Braun powiedział, że prowadzi obecnie rozmowy nie tylko ze Zbigniewem Stonogą, ale również z innymi osobami i formacjami. Przyznaje, że dotyczą one bezpośredniego udziału w jesiennych wyborach parlamentarnych.

Grzegorz Braun odniósł się do kwestii niedawnego wspólnego wystąpienia ze Zbigniewem Stonogą. Powiedział, że obecnie prowadzi liczne rozmowy w kontekście politycznym.

„W ostatnich dniach i godzinach odbywam różne i liczne rozmowy tego typu, z różnymi rozmówcami. Jeśli doprowadzą one do jakiejkolwiek konkluzji, z przyjemnością o tym poinformuję” – powiedział Grzegorz Braun. Przyznaje, że sprawy są w toku, a być może osiągną finał już w ciągu najbliższych dni.

Były kandydat na prezydenta przyznaje, że rozmowy prowadzone są z różnymi osobami i formacjami i jest bardzo ciekaw ich wyniku. Nie ukrywa, że ich tematem są zbliżające się wybory parlamentarne.

„Rozmawiamy w bardzo ściśle określonym kontekście sytuacyjnym i mamy świadomość, że zawęża się horyzont czasowy takich rozmów. Owszem, pojawia się w nich wątek bezpośredniego udziału w akcji politycznej tej jesieni” – potwierdza Braun. Nie chce jednak ujawniać, z kim dokładniej prowadzone są rozmowy: „Mam zaszczyt rozmawiać z tak szerokim spektrum politycznym, że lękałbym się, żeby kogoś nie wyróżnić In minus – pomijając przez zapomnienie”. Potwierdził, że rozmowy są prowadzone także z konkretnymi środowiskami i bytami politycznymi. „Proszę o westchnienie w modlitwie w intencji tych rozmów” – powiedział Grzegorz Braun.

Kresy.pl