za:   http://wirtualnapolonia.com/2015/08/10/muzulmanie-wykazuja-sie-nietolerancja-wobec-innych-religii-w-szwecji/

Moze czas pomyśleć o nowej

Do krajów skandynawskich napływa coraz większa liczba muzułmańskich imigrantów. W ostatnim czasie liczna grupa islamistów osiedliła się w szwedzkim obozie dla uchodźców, gdzie zaraz po przyjeździe ograniczyła swobody przebywającym tam chrześcijanom.

„Zabronione jest noszenie krzyżyka na szyi. Zabrania się chrześcijanom wchodzenia do pomieszczeń przeznaczonych dla odmawiania tradycyjnej modlitwy muzułmańskiej Salat. Zabronione jest siadać we wspólnych pomieszczeniach, jeśli są zajęte przez muzułmanów”- tak brzmią normy stworzone przez syryjskich wyznawców Mahometa, skierowane w stronę wcześniej zamieszkałych miejscowość Mönsterås nad Bałtykiem.

Wierzący w Chrystusa poczuli się zastraszani i opuścili miejsce swojego pobytu, czym zaniepokoili miejscowych rządzących. Tamtejsze władze nie mogą pozwolić sobie na rozdzielanie uchodźców ze względu na to do jakiej grupy wyznaniowej przynależą. Niestety to nie jednorazowy przypadek, kiedy muzułmanie wykazują się nietolerancją wobec innych religii w Szwecji.

WK