[ “Nic nie jest takie jak się wydaje” – mają tam napisane na ścianie? J.B.]

za:  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17060&Itemid=47

“Al Baghdadi minaccia Israele!”. Come no, è tutto vero.

—————————-

…Więc ja na koniec twierdzę, że massmedia dobrze robią, że milczą, w przeciwnym razie bowiem, ktoś mógłby pomyśleć, że Pentagon i ISIS mają te same cele, a w przypadku przyszłego zamachu islamskiego w jednej ze stolic europejskich, mógłby nawet przypisać go zamiast ISISowi, służbom USA, czyli naszym przyjaciołom i dobroczyńcom.

==================

http://www.maurizioblondet.it/2689-2/

Maurizio Blondet      27 grudzień 2015    tłum. RAM

W drugim dniu Świąt Bożego Narodzenia wszystkie dzienniki telewizyjne zaczynały się od Kalifa wygrażającego Izraelowi:

“Komunikat dźwiękowy! 24-minutowy!  Uważano go za zabitego, tymczasem jest on jak nigdy dotąd – silny i niezwyciężony!”

Jest to wiadomość- bomba, którą mass-media łączą z następną wiadomością-bombą:

“Stolicom europejskim w okresie między Bożym Narodzeniem i Nowym Rokiem grożą zamachy terrorystyczne z użyciem broni lub środków wybuchowych”.

O zamachach ostrzega policja wiedeńska, którą o nadciągającym niebezpieczeństwie zawiadomił “jeden z przyjacielskich wywiadów“.

Dziwny jest ten “przyjacielski wywiad”, że ostrzega tylko i wyłącznie Wiedeń, nie biorąc pod uwagę innych stolic europejskich, które jak wynika z informacji również są “zagrożone“. (…)

Moim zdaniem należałoby uważać na “przyjaciół” zainteresowanych tworzeniem w Europie strategii napięcia, tym bardziej, że są to “przyjaciele”, którzy z całym prawdopodobieństwem produkują “zamachy ISIS”.

Od dłuższego czasu zauważano, że ISIS nie atakuje Izraela. Zabija wielkie ilości muzułmanów, chce zająć Damaszek i Bagdad, ale nie ma nigdy ambicji podbicia Jerozolimy.

Izrael kupuje od ISIS  ropę, jaką sprzedaje on w Turcji i koordynuje działania z bojownikami-nożownikami anty-Assad, jak to ujawnia nawet raport ONZ:

http://21stcenturywire.com/2015/02/19/un-report-reveals-how-israel-is-coordinating-with-isis-militants-inside-syria/

 

Izrael leczy również rannych bojowników ISIS, walczących w południowej Syrii i można zobaczyć wiele fotografii z premierem Netanyahu odwiedzającym ich w szpitalu.

Ostatnio wyszło nawet na jaw, że ISIS, za pośrednictwem fatwy autoryzuje pobieranie organów od przechwyconych przez niego jego nieprzyjaciół i apostatów – podobnie jak czyni to Izrael z Palestyńczykami.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2015/12/isis-espianto.jpg?resize=593%2C443

 

Fatwa ISISu napisana po angielsku autoryzująca pobieranie organów. Mówi się, że znaleźli ją komandosi USA w czasie operacji wojskowej. Zob.:

http://www.corriere.it/esteri/15_dicembre_25/isis-scoperta-fatwa-che-autorizza-traffico-organi-umani-71ccaf90-ab08-11e5-a17b-123257f46421.shtml

 

W komunikacie al-Baghdadi słyszymy:

Myśleliście, że zapomnieliśmy o was, Żydzi? Absolutnie nie, nie zapomnieliśmy o Palestynie, ani na chwilę i z pomocą Allaha nie zapomnimy o niej i w przyszłości… ()

Jak myślicie, kto opublikował komunikat Baghdadiego?

Rita Katz, jak zawsze?

Nie, tym razem nie jest to Rita Katz, ale Al Arabiya po angielsku, a następnie zajęły się komunikatem,  Haaretz i Jerusalem Post.

Czy można wątpić w prawdomówność Al Arabiyi?

Teoretyczne nie, zwłaszcza kiedy mówi o ISIS, Al Arabiya nie powinna mylić się, jako że jest ona telewizją Emiratów, które finansują i zbroją ISIS, razem z ich większymi sąsiadami Saudytami.

Być może wiecie o tym, że Emiraty posiadają również prestiżowe linie lotnicze Etihad i flotę lotniczą cargo.

Oto jeden z jej samolotów:

 

Etihad w Bułgarii po ładunek broni

 

Otóż samolot, który widzicie na zdjęciu, został sfotografowany po wylądowaniu w Burgas (Bułgaria) 19 października, jednakże był on już wcześniej w Bułgarii, w czerwcu i w sierpniu, co najmniej 5 razy.

Również samoloty cargo, należące do Arabii Saudyjskiej lądowały w Bułgarii, tym razem na lotnisku w Sofii i to już od października 2014 roku. Na jumbo-jety saudyjskie ładowano towar niezidentyfikowany, pod ścisłym nadzorem. Ładowano 80 ton na każdy samolot.

Pozwolenia na przebywanie w bułgarskiej przestrzeni powietrznej i na lądowanie tych samolotów zostały wydane przez ministerstwo obrony Bułgarii, a nie jak dzieje się to zazwyczaj przez lotnictwo cywilne.

Na podstawie Konwencji z Chicago, dotyczącej lotnictwa cywilnego – dokument 9284, sub-art. 18, pozwolenie ministerstwa obrony jest konieczne wtedy, kiedy na samolot cargo są załadowywane substancje  niebezpieczne, takie jak materiały wybuchowe, broń i amunicja.

 

  Zobacz se: Saudyjskie samoloty cargo w Sofii

 

Ostatnio wychodzi na jaw, że od początku wojny przeciwko Assadowi, rząd USA zakupił w Bułgarii broń posowiecką za 500 milionów dolarów w celu uzbrojenia “umiarkowanych opozycjonistów“.

Mówi się o 1 000 sztuk granatników przeciwpancernych na ramię i 700 sztukach przeciwpancernych systemów rakietowych Konkurs.

Jak na nieszczęście, broń ta trafiła jednak w ręce ISIS, ponieważ umiarkowani opozycjoniści, zaledwie uzbrojeni, opłaceni i wyszkoleni przez CIA w Turcji i w Jordanii, zaraz potem zadeklarowali swą wierność Kalifowi.

Więc okazuje się – co za pech – że Washington, wbrew swojej woli, uzbroił  ISIS płacąc 500 milionów dolarów za bułgarską broń i podobnie rzecz miała się z Emiratami i z Arabią Saudyjską.

Historia samolotów cargo jest wynikiem śledztwa przeprowadzonego przez Balkan Investigative Reporting Network (BIRN). (…)

Jest rzeczą oczywistą, że wojska Arabii Saudyjskiej i Emiratów dysponują uzbrojeniem zachodnim i amerykańskim. Broń posowiecką kupują oni jedynie dla ISIS.

Raport ONZ-u zrekonstruował nawet jeden z załadunków na jumbo należący do Saudi Arabian Cargo w Bułgarii: 827 karabinów maszynowych z systemami do zamontowania ich na pickup Toyota i 120 systemów przeciwpancernych SPG9.

Opowiadam to, co powyżej, aby zapewnić was, że kiedy Al Arabiya rozpowszechnia komunikat Kalifa, to “na pewno otrzymała go od Kalifa, który grozi Izraelowi. ()

ISIS aktualnie traci swe twierdze w Syrii i w Iraku, jego bojownicy wycofują się i uciekają, negocjując ewakuację z południowych dzielnic Damaszku za pośrednictwem ONZu z rządem syryjskim.

Jednakże pomimo tego rodzaju wiadomości – oto Al Baghdadi niezachwiany grozi Izraelowi. A massmedia jego groźby mocno podkreślają.

Nic nie mówią natomiast o tym, że “Pentagon odmawia współpracy z wywiadem rosyjskim w odniesieniu do ISIS, aż do chwili kiedy Moskwa zaprzestanie udzielania poparcia Assadowi.

Więc ja na koniec twierdzę, że massmedia dobrze robią, że milczą, w przeciwnym razie bowiem, ktoś mógłby pomyśleć, że Pentagon i ISIS mają te same cele, a w przypadku przyszłego zamachu islamskiego w jednej ze stolic europejskich i mógłby nawet przypisać go zamiast ISISowi, służbom USA, czyli naszym przyjaciołom i dobroczyńcom.