za:    http://www.pch24.pl/skutki-wychowania-dzieci-pod-okiem-kalifatu–12-latek-wykonal-egzekucje–isis-opublikowalo-film,41146,i.html

 12-latek wykonał egzekucję. ISIS opublikowało film

Skutki wychowania dzieci pod okiem Kalifatu: 12-latek wykonał egzekucję. ISIS opublikowało film

Fot.Abed Rahim Khatib/Flash90/FORUM

Terroryści z Państwa Islamskiego opublikowali w internecie kolejne szokujące nagranie. Film przekracza wszelkie granice barbarzyństwa – tym razem nie tylko za sprawą zaprezentowanej grozy, ale także wieku sprawcy. Nagraną egzekucję wykonał bowiem 12-letni chłopiec.

Wcześniej groził Stanom Zjednoczonym. To kolejny materiał z udziałem nieletnich dżihadystów. W styczniu Kalifat opublikował nagranie, na którym czterolatek mówił o „mordowaniu niewiernych”. Chłopiec prawdopodobnie jest obywatelem Wielkiej Brytanii.

 Czarnoskóry 12-latek, który zamordował nieuzbrojonego mężczyznę, na opublikowanym przez ISIS nagraniu groził Stanom Zjednoczonym za dozbrajanie wrogów Kalifatu w Syrii. Młodzieniec posługiwał się płynną angielszczyzną.

Ameryko, oto jeden z tych żołnierzy, których dozbrajasz i na których wydajesz pieniądze, by walczyli z Państwem Islamskim. Zniszczymy ich i zniszczymy Irak. Nie uciekniecie! – powiedział w nagraniu małoletni terrorysta, który w 17 minutowym filmie przyprowadził zakładnika, zmusił go do uklęknięcia a następnie poderżnął mu gardło.

Młody zbrodniarz to prawdopodobnie syn innego dżihadysty, który zginął w bombardowaniu Aleppo.

Kilka tygodni wcześniej Państwo Islamskie opublikowało inne nagranie z egzekucją. Wtedy zamordowano pięć osób, a do kamery przemawiał muzułmanin będący najpewniej obywatelem Wielkiej Brytanii. Pod koniec wypowiedział się 4-letni obywatel brytyjski.

Będziemy zabijać niewiernych – powiedział po arabsku młodziutki Isa Dare, okrzyknięty przez media mianem „Jihadi junior”. Jest on synem Brytyjki, która przeszła na islam oraz nieżyjącego już islamskiego terrorysty, obywatela Szwecji.

Źródło: rmf24.pl

MWł