za: http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17662&Itemid=47 

Vietato indagare sugli attentati di Parigi

http://www.maurizioblondet.it/vietato-indagare-sugli-attentati-parigi/

 Maurizio Blondet

12 marzec 2016    tłum. RAM

                 Hicham Hamza jest niezależnym francuskim dziennikarzem, który odkrył szokujące poszlaki dotyczące islamskich zamachów na Charlie Hebdo i Bataclan. Hamza został aresztowany i oskarżony − oficjalnie – o “naruszenie klauzuli o zachowaniu poufności dochodzeń oraz o rozpowszechnianie fotografii obrażających ludzką godność”.

Faktycznie, 15 grudnia, dziennikarz opublikował w Internecie zdjęcie zrobione we wnętrzu teatru Bataclan, kilka minut po masakrze, które przedstawiało dziesiątki rozczłonkowanych ciał ludzkich.

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/03/foto-bataclan.jpg?resize=929%2C1024

`Istotny jest jednakże fakt, że to nie Hamza zrobił opublikowane zdjęcie (które za postanowieniem sądu zaraz ze strony zniknęło). Hamza znalazł je w Internecie – w tweecie − którego webmaster znajduje się w Jerozolimie  − podpisany “Israel News Feed” “@IsraelHatzolah”.

 

http://i2.wp.com/www.maurizioblondet.it/wp-content/uploads/2016/03/hatz1-1024×936.png?resize=300%2C274

 

IsraelHatzolah” to praktycznie to samo co United Hatzolah, będący izraelskim ONG, zrzeszającym personel paramedyczny współpracujący z armią izraelską.

 

Szczególnie interesującą postacią jest prezydent United Hatzolah − Mark Gerson, amerykański Żyd, były dyrektor wykonawczy słynnego think−tank−u neoconów  o nazwie Project for a New American Century (PNAC), zalecającemu prezydentowi USA, Bushowi Jr. w roku 2000 uruchomienie wielkiego dozbrojenia, dla którego konieczny był “nowy Pearl Harbor”.

 

I rzeczywiście, do nowego Pearl Harbor niebawem doszło [9/11, WTC md] , kiedy to członkowie PNAC znajdowali się w rządzie Busha i rozpoczęli inwazję na Afganistan i Irak.

 

http://www.panamza.com/151215-bataclan-jerusalem/

 

Jednakże francuskie organy dochodzeniowe zamiast iść tym tropem − tj. postawić sobie pytanie – skąd izraelska witryna internetowa, mająca połączenia z neoconami i Mossadem miała fotografie z wnętrza teatru, zrobione w zaledwie kilka minut po masakrze – zaczęły prześladować Hamzę.

 

Najrozmaitsi politycy i dziennikarze pozwali go do sądu za zniesławienie, w zamiarze ekonomicznego zrujnowania go. Na stronie Panamza, dziennikarz prosi czytelników o pomoc w wysokości 10 000 euro na opłacenie kosztów prawnych.

 

https://www.facebook.com/panhamza/photos/a.259863080821062.1073741827.258337060973664/634147783392588/?type=3&theater

 

Co do tego, że za prześladowaniem Hamzy stoi rząd nie ma wątpliwości – Gilles Clavreul, pełnomocnik międzyresortowy Vallsa i odpowiedzialny za “Zwalczanie rasizmu i antysemityzmu”, podczas wywiadu radiowego nieopatrznie powiedział, że usiłuje znaleźć “haczyk prawny, umożliwiający działania przeciwko” dziennikarzowi.

 

Hamza odkrył sporą ilość poszlak, pozwalających na zinterpretowanie zamachu islamskiego z 13 listopada jako false flag “podpisaną” przez syjonistów. Oto najważniejsze z nich:

 

− teatr Bataclan należał do rodziny żydowskiej. Rodzina Toutou sprzedała teatr 11 września, 2 miesiące przed masakrą i przeniosła się na stałe do Izraela.

 

http://www.timesofisrael.com/jewish-owners-recently-sold-pariss-bataclan-theater-where-is-killed-dozens/

 

“Odpowiedzialni za bezpieczeństwo wspólnoty żydowskiej zostali wcześniej poinformowani o możliwości zaistnienia dużego ataku terrorystycznego” – wg. Times of Israel (który później wiadomość ocenzurował).  Przez kogo zostali poinformowani?  Otóż, przez samego barona Edmunda de Rotschilda.

 

− 13 listopada, czyli w dzień zamachu odbywały się ćwiczenia SAMU, tj. paryskich stacji pogotowia, zakładające scenariusz z trzema jednoczesnymi zamachami zorganizowanymi przez trzy grupy terrorystyczne − przewidujące 50 ofiar i 150 rannych.

 

SAMU (Service d’Aide Médicale Urgente) dysponuje karetkami i helikopterami medycznymi. Scenariusz ćwiczeń został opracowany przez wiceszefa paryskiego SAMU, dr. Michela Nahona kilka miesięcy wcześniej.

 

− deklaracja Daeshu/ISISu, w której przypisuje sobie zamachy została rozpowszechniona przez SITE – stronę Rity Katz z USA.

 

“Dekret o stanie wyjątkowym został  wprowadzony w życie jeszcze przed zamachem na Bataclan” – w ten sposób wypowiedziała się France Télévision: dekret został ogłoszony o godzinie 22.30, przez Hollande’a, który co tylko opuścił Stade de France, po meczu Francja−Niemcy.

 

Stadion stał się świadkiem bardzo dziwnego i bezsensownego zamachu – podczas którego trzej terroryści islamscy wysadzili się przy pomocy pasów wypełnionych materiałami wybuchowymi na zewnątrz stadionu, bez sprowokowania jakichkolwiek ofiar. Było to przed masakrą w Bataclan.

 

Wersja robocza dekretu była gotowa od dłuższego czasu – fakt ten ujawnił funkcjonariusz ds. zagadnień prawnych Ministerstwa Spraw Wewnętrznych, który ją sporządził. Jest nim Thomas Andreu, żonaty z Marguerite Berard, szwagierką Marie-Hélène Bérard, skarbniczką Francusko−Izraelskiej Izby Handlowej

i członkiem kierownictwa CRIF − Conseil représentatif des institutions juives de France.

http://www.francetvinfo.fr/faits-divers/terrorisme/attaques-du-13-novembre-a-paris/les-decrets-sur-l-etat-d-urgence-adoptes-avant-meme-l-assaut-du-bataclan_1200761.html

Jeffes Hughes, wokalista Eagles of Death Metal, który występował w Bataclan w wywiadzie dla Fox Business Network − 4 miesiące po zajściu − ujawnił, że 13 listopada odkrył, iż  6 ochroniarzy w sposób niewyjaśniony, nie pojawiło się tego dnia w Bataclanie, więc dla niego było sprawą oczywistą, że “musieli mieć powody aby nie przyjść do pracy”.

 

Jeffes Hughes: Niepokojące oskarżenie w sprawie zamachu: “Bataclan wspólnikiem terrorystów”

 

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17645&Itemid=47

http://www.foxbusiness.com/features/2016/03/09/eagles-death-metal-frontman-security-might-have-been-in-on-paris-attacks.html