za: http://www.dakowski.pl/

W sobotę, 7 maja, w katedrze św. Floriana, u Arcybiskupa Henryka Hosera, Msza św. za Ojczyznę o 11-tej.

Po Mszy św. Marsz “Odwagi, POLSKO!” Powagi i pobożności Marszu strzec będą też młodzi patrioci – Straż Porządkowa.

KOD-ziarze i alimenciarze idą od URM-u na pl. Piłsudskiego, my zaś od katedry  św. Floriana na Stare Miastotrasy się nawet nie zbliżają do siebie (to uwaga dla trzęsących się – ). A dzielna Policja usunie ew. zbirów… Odrobinę odwagi, Grzesiu i Jacku!  I lepszej znajomości Warszawy. Na pampersy dla Was już zbieramy. Więcej – poniżej.

========================

W niedzielę, jak co miesiąc, po Mszy św [16-ta] u Matki Bożej Łaskawej, idziemy w Marszu Różańcowym za OJCZYZNĘ.

Siódmego Maja. Warszawa. Zapraszamy na MARSZ ODWAGI POLSKO! Maryja Zwycięży!

Marcin Dybowski [posłane do WPOLITYCE]

Wobec jawnych ataków na naszą Ojczyznę, przyzywanie na wzór Targowicy obcej przemocy, obcych rządów i instytucji zagranicznych, musimy odważnie dać świadectwo przywiązania do naszego  patriotycznego Dziedzictwa Narodowego, w publicznej modlitwie różańcowej wzywać będziemy Maryję Królową Polski do obrony naszego Kraju, rozpoczniemy uroczyście pierwszy dzień nowenny do św. Andrzeja Boboli.

Zgromadzenie publiczne zostało legalnie zgłoszone i będzie chronione przez policję, która w odróżnieniu od poprzednich ośmiu lat znajduje się już w rękach nowego rządu. Ponadto będziemy mieli własne siły porządkowe. Od czterech lat Krucjata Różańcowa za Ojczyznę organizowała i organizuje podobne uroczystości.

Nasz marsz będzie przebiegać w spokoju i powadze od pomnika ks. Skorupki na Pradze do pomnika kard. Stefana Wyszyńskiego koło klasztoru Sióstr Wizytek. Idziemy między innymi pod Sanktuarium Matki Boskiej Łaskawej i na pl. Zamkowy (gdzie będzie koncert patriotycznych pieśni i przemówienia).

Dziwią nas zastrachane apele o zaniechanie działań, sprzeciwianie się organizacji marszu, jednym słowem apele o wydanie stolicy w ręce Targowicy!

Apele tym bardziej dziwią gdy są artykułowane ze strony osób, która albo same nie mają żadnego doświadczenia w organizowaniu czegokolwiek albo bez problemu same wcześniej uczestniczyły w krwawych (raz za razem) Marszach Niepodległości i nawet przemawiały podczas tych kolejnych demonstracjach 11 Listopada, wtedy gdy ewidentnie wiadomo było, że będzie to wykorzystywane przeciwko Polsce i gdy siły specjalne oraz policja była w rękach wrogów Polski.

Niestety brak ich było gdy pokojowy przebieg miały tak ważne wydarzenia rok w rok organizowane – otaczanie Sejmu RP Różańcem Świętym.

My potrafimy – podobnie jak od lat 11 Listopada pod Sejmem RP – w sposób bezkrwawy uczestniczyć w różańcowych uroczystościach, w odróżnieniu od apelujących do nas o rozwagę, a uczestniczących w pełnych – udanych i skutecznych – prowokacjach podczas manifestacji listopadowych.

Nasze uroczystości będą transmitowane przez media katolickie i publiczne. Będą także towarzyszyć nam własne kamery rejestrujące godny przebieg uroczystości.

Swój udział zapowiedziały oddziały Stowarzyszenia RKW, Ruch Narodowy RP, Ruch Narodowy Roberta Winnickiego, uczestnicy Grup Oporu Solidarni, Kongres Nowej Prawicy, ze stowarzyszeń religijnych m.in. Nieustający Różaniec.

Z całej Polski otrzymujemy sygnały o organizowanych autokarach albo wyjazdach pociągami.

O wydarzeniu informują media m.in. Radio Maryja, Nasz Dziennik, Radio WNET, TV Republika, Gazeta Polska.

Rząd i siły specjalne, które w tym roku są przygotowane do bardziej skomplikowanych “prowokacji” jak spotkanie krajów NATO, wizyta Ojca Świętego Franciszka, walka z terroryzmem i islamizmem, nie powinien mieć większych trudności z zapewnieniem pokojowego przebiegu obu wielkich demonstracji w Warszawie planowanych na 7 maja.

Przybądźmy do Warszawy 7 maja!

<https://ci6.googleusercontent.com/proxy/XbCfyksrXLv4q22GVH-uko6Yp3XUhRw6xdYVOELrXU43EFsoRV0rLllITI8TDUfiW9rweAd5jXOYwi2CyCRaSX9P3HervUOmfNchldzAx2lVmXEQXKBXRbHUc5J5SHs6tfN06Bd_zMD6gMlmLgA=s0-d-e1-ft#http://krucjatarozancowazaojczyzne.pl/wp-content/uploads/2016/04/Plakat-6_m-724×1024.jpg>

Plakat do pobrania:
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRMFMzVVhsaXlfUjQ/view?usp=sharing

Plik dźwiękowy zapowiadający uroczystości:
https://drive.google.com/file/d/0B7i15HJp0hgRUklteDFNSW1YeWc/view?usp=sharing

 

Tego dnia będzie Pierwsza Sobota miesiąca a także rozpoczniemy pierwszy dzień naszej nowenny do św. Andrzeja Boboli Patrona Polski o ocalenie Ojczyzny oraz naszą wierność Bogu Krzyżowi, Ewangelii oraz wypełnienie Jasnogórskich Ślubów Narodu.

Różaniec Święty za Ojczyznę poprowadzi między innymi Ks. Stanisław Małkowski.

 

Niestety tego dnia do stolicy Polski zwołane zostały te siły, które nie chcą się pogodzić z możliwością odzyskania przez nas wolności Dzieci Bożych i podmiotowości poprzez odrzucenie wrogich chrześcijaństwu wzorców i zasad.

http://wpolityce.pl/polityka/289459-kod-po-petru-psl-opozycja-zapowiada-powtorke-blekitnego-marszu-sprzed-10-lat-schetyna-nie-damy-wyprowadzic-polski-z-europy
http://wpolityce.pl/polityka/289466-gronkiewicz-waltz-zaprasza-timmermansa-do-warszawy-na-7-maja-wiceszef-ke-wezmie-udzial-w-marszu-przeciw-pis

Przybądźmy do Warszawy 7 maja!

 

Targowica się udała przed rozbiorami, ponieważ Polakom zabrakło odwagi i przyglądali się toczącym się wydarzeniom w działaniach patriotów upatrując “prowokacji” i czekając aż inni zrobią za nich to co należało do ich przyrodzonego obowiązku.
ODWAGI POLSKO! MARYJA ZWYCIĘŻY!

Już wkrótce.Marcin Dybowski
509 458 438
http://stowarzyszenierkw.org
http://stowarzyszenierkw.org/koordynatorzyrkw
http://www.krucjatarozancowazaojczyzne.pl