z:  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/5412-szwedzkie-feministki-boja-sie-bialych-mezczyzn-apeluja-nie-pomagajcie-nam-gdy-bedziemy-gwalcone

  gach

fot: youtubefot: youtube

Poziom zidiocenia lewactwa sięga zenitu. Oto szwedzkie feministki rozpętały kampanię przeciwko mężczyznom, którzy mają odwagę bronić kobiety przed gwałtami.

Więcej: Szwedzki Ruch Oporu rozpoczyna działania. 100 osób wyszło w piątek na ulice Sztokholmu bronić kobiet

Po śmierci pracownicy ośrodka dla uchodźców, która została zamordowana przez jednego z jego mieszkańców, szwedzcy mężczyźni postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i wymierzyć sprawiedliwość winnym tragedii.

Bardzo zdenerwowało to szwedzkie feministki, które pod hasłem „Nie twoja kobieta”, gdzie mogą, głoszą swój sprzeciw wobec działaniom mężczyzn. W histerycznym tonie piszą o swojej nienawiści do rasizmy, faszyzmu, białych mężczyzn (a to nie przejaw izmu?). Ostrzegają świat przed Europejczykami, którzy powstają przeciwko imigrantom. Co bardziej zdeterminowane deklarują, że umierają ze strachu przed szwedzkimi nacjonalistami, którzy … mogą je molestować seksualnie. Proszą wprost: nie brońcie nas, gdy będziemy gwałcone. Nie prościej założyć koszulki z nadrukiem: Uwielbiamy być gwałcone!- i jechać do Niemiec?

Wzrost aktywności pań feministek w Szwecji nie może być przypadkowy. Trudno sobie wyobrazić, że można aż takie bzdury wygadywać.

Ktoś nieustannie miesza w naszym europejskim tyglu i czeka aż wykipi. Komuś bardzo zależy by Europę skonfrontować z islamem. Starożytni mawiali: Is fecit, cui prodest (Ten uczynił, czyja korzyść)

Za: kresy.pl