[ Stanowczo apeluję o to, aby każdy z nas zawiadomił swego posła co o nim myśli.   J.B.]

Stało się! Parlament Europejski ratyfikował umowę CETA!

  fit

fot: YT fot: YT

Niestety, ale dzień 15 lutego, nie będzie zapamiętany, jako data dobra dla Europy. Parlament Europejski ratyfikował umowę o wolnym handlu między UE, a Kanadą – czyli umowę CETA.

Czytajcie koniecznie: Poznaj prawdę o CETA – to musisz przeczytać i podać dalej

Zgodnie z decyzją umowę będzie można tymczasowo stosować już od kwietnia tego roku.

Za przyjęciem umowy CETA zagłosowało 408 europosłów, przy sprzeciwie 254 – 33 nie wzięło udziału w głosowaniu.

Oczywiście w czasie debaty, lewica wykorzystała moment do ataku na prezydenta USA Donalda Trumpa. Lewacy podkreślali, że pod jego kierownictwem „USA zamykają się na świat”, dlatego Europa musi działać prężnie, w tym poprzez takie umowy jak CETA.

Oponenci porozumienia wskazywali na idące za nim niebezpieczeństwa, dotyczące głównie arbitrażu i ewentualnego wpływu umowy na europejskie rynki żywnościowe.

Źródło: PAP

Tekst wzięty ze strony:  http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/10500-stalo-sie-parlament-europejski-ratyfikowal-umowe-ceta


Lista hańby PiS w głosowaniu za CETA

Ślepcy_m

W Brukseli przyjęto porozumienie o wolnym handlu między Unią Europejską a Kanadą 408 głosami za, 254 przeciw, 33 wstrzymało się. Oto lista hańby z nazwiskami rzekomo-prawicowych europosłów PiS, którzy poparli umowę CETA:

Edward Czesak
Beata Gosiewska
Anna Fotyga
Karol Karski
Sławomir Kłosowski
Zbigniew Kuźmiuk
Ryszard Legutko
Stanisław Ożóg
Bolesław Piecha
Tomasz Poręba
Jadwiga Wiśniewska
Kosma Złotowski

„Za” głosował też Janusz Korwin-Mikke, ale po tym pajacu wszystkiego można się spodziewać.

Tak wygląda dzielna „drużyna Jarosława”, która zagłosowała za umową sprowadzającą na nasz naród tyranię potężnych kanadyjskich korporacji, z którymi polski wytwórca żywności, zwłaszcza rolnik indywidualny, nie ma najmniejszych szans, zwłaszcza przed sądem. Także – potop taniej śmieciowej żywności, najczęściej skażonej GMO.

Te pozbawione rozumu i polskiego honoru, a prawdopodobnie masońskie pionki, udające „prawicowców”, głosowały wspólnie z takimi swoimi koleżkami, jak szmaciarstwo z PO: m.in. Michał Boni, Jerzy Buzek, Dariusz Rosati, Danuta Hubner, Janusz Lewandowski, Adam Szejnfeld, Róża Thun, Bogdan Zdrojewski czy Julia Pitera.

Gratulujemu Jarosławowi Kaczyńskiemu jego wiernych pretorianów. Po tym akcie hańby i szkodnictwa wobec Polski, Jarosław może sobie zdzierać gardło ile chce na kolejnych miesięcznicach „za Ojczyznę” – ale już chyba mało kto mu w tę gadaninę uwierzy.

Oddamy wam w następnych wyborach!

tekst wzięty z    http://www.ekspedyt.org/pokutujacy-lotr/2017/02/16/58222_lista-hanby-pis-w-glosowaniu-za-ceta.html