Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS

Jonny Daniels, uznany przez magazyn „Algemeiner” za jednego ze 100 najbardziej wpływowych Żydów na świecie, jest mistrzem strategicznego zarządzania percepcją – odciągania lub przyciągania uwagi opinii publicznej do zdarzeń, osób, idei. Dla swoich projektów potrafi w krótkim czasie pozyskać odpowiednich decydentów politycznych i liderów opinii.

Kim jest współorganizator słynnego spotkania między władzami Izraela i Polski w Krakowie, który w szybkim czasie zdołał awansować do rangi stałego współorganizatora życia politycznego w Polsce?

Jonny Daniels jest byłym żołnierzem elitarnej jednostki spadochronowej i doradcą rzecznika sztabu armii izraelskiej, doradcą rządu Izraela oraz polityków w Wielkiej Brytanii i USA. O trafności jego politycznych prognoz świadczy wypowiedź z czerwca 2016 r., w której przewidział zwycięstwo Donalda Trumpa w wyborach prezydenckich USA.

Rok temu Agencja Jonny Daniels PR uruchomiła swoje biuro w Warszawie, które zarządza działalnością w różnych krajach Europy Wschodniej. Jej głównymi klientami są politycy z Izraela i USA. Zgodnie z oficjalną deklaracją, agencja współpracuje z polskim Ministerstwem Spraw Zagranicznych w ramach poprawy wizerunku Polski w Stanach Zjednoczonych.

Daniels jest również prezesem fundacji „From the Depths”, której celem jest dbałość o pamiątki żydowskiej historii, a także budowanie wspólnej przyszłości Polaków i Żydów.

 

Spotkanie delegacji amerykańskiej z ministrem Waszczykowskim, współorganizowane przez Fundację Jonny’ego Danielsa „From the Depths”. 17 marca 2017/ Jonny Daniels pierwszy z lewej./Fot. S. Indra/ MSZ/.

Jako doskonały fachowiec w swojej dziedzinie, Jonny Daniels wie, że aby być skutecznym, należy utrzymywać dobre relacje ze wszystkimi opcjami w obszarze politycznego mainstreamu w Polsce. Innymi słowy: cel będzie osiągnięty, a wybory będą wygrane, niezależnie od tego, kto zwycięży przy wyborczej urnie.

Z Renatą Kim, sympatyczką PO i KOD, lewicową publicystką wydawanego na niemieckiej licencji tygodnika Newsweek.

Z ojcem Tadeuszem Rydzykiem

 

Z Andrzejem Januszem Gąsiorowskim, znanym z afery spółki Art-B, mieszkającym w Izraelu „działaczem społeczności żydowskiej”.

Na kolacji szabasowej z udziałem m.in. : wicemarszałka Senatu Adama Bielana, wiceszefa MSZ Jana Dziedziczaka (obaj z PiS). Ponadto byli obecni: wiceszef Knesetu Hilik Bar, ambasador Izraela Anna Azari i o. Tadeusz Rydzyk.

Jonny Daniels i wiceprzewodniczący Knesetu Hilik Bar (po prawej). W środku Dawid Wildstein – ” z  najbardziej znanym w Polsce, i wpływowym żydowskim dziennikarzem” (podpis z facebooka)

Deklarujący się jako przyjaciel Polaków i Polski, Jonny Daniels robi wyjątek dla tych, których uważa za „idiotów”, psujących stosunki żydowsko-polskie. W tym przypadku chodzi o dr. Ewę Kurek postulującą przeprowadzenie normalnego śledztwa wraz z niezbędną ekshumacją w Jedwabnem.

Nie sposób opublikować wszystkich zdjęć ze spotkań z politykami PiS. Warto zaznaczyć, że były to spotkania na szczeblu ministerialnym.  Z  Danielsem spotykali się i spotykają się ministrowie i wiceministrowie:  MSZ, Skarbu, MON. Na zdjęciu obok: spotkanie z podsekretarzem stanu i wiceministrem obrony prof. Wojciechem Fałkowskim.

W drodze do pracy…

„Niech płomień chanukowych świec świeci nad Rzeczpospolitą dając radość”

___________________________________________________________

Tekst wzięty z   http://www.ekspedyt.org/czarnalimuzyna/2017/03/22/58985_zydowski-mistrz-pijaru-oczarowal-serca-i-umysly-politykow-pis.html

2 thoughts on “Żydowski mistrz pijaru oczarował serca i umysły polityków PiS

 1. Cele, jakie wyznaczyła sobie Loża BB zawarte w komunikacie z 2007 roku:
  ( komunikat wydany przez ambasadę Izraela)

  „9 września przy okazji otwarcia nowej loży B’nai B’rith w Warszawie ambasador Victor Ashe spotkał się z działaczami tej organizacji – prezesem Moishem Smithem i wiceprezesem Danem Mariaschinem. Omówiono m.in. sprawę ustawodawstwa dotyczącego zwrotu mienia oraz kwestie związane z Radiem Maryja i Telewizją Trwam. Otwarcie warszawskiej loży B’nai B’rith oznacza odrodzenie się tej organizacji żydowskiej w Polsce po niemal 70 latach nieobecności.”

  …no i cele wykonano, zmieciono Radio Maryja z powierzchni Polski.
  Myślę o KATOLICKIM RADIU MARYJA.
  Bo to czym jest teraz, szkoda pisać….
  Chyba coś jest na rzeczy bo odnalazłam taki komunikat:

  Komunikat o. dr. Tadeusza Rydzyka CSsR, Założyciela i Dyrektora Radia Maryja.

  Kochana Rodzino Radia Maryja, słuchacze Radia Maryja i widzowie Telewizji Trwam!

  Zwracam się do wszystkich z bardzo delikatną prośbą.
  W ostatnich miesiącach znacznie spadła ilość ofiar na nasze media, które tylko Wy utrzymujecie, nasi Słuchacze, Telewidzowie. Jesteście świadomi, jak ważne dla ewangelizacji i wolnego słowa są katolickie i polskie media (…)

  Skoro ojciec publicznie przyznaje, że ” znacznie spadła ilość ofiar”
  To znaczy się Polacy nie dali się ogłupić do końca:-)
  Ja bym poszła z tym komunikatem do ambasady Izraela, Loży BB i do pana Danielsa, wielkiego nowego przyjaciela ojca Tadeusza.

  1. Dwie rzeczy się nie zgadzają:
   1. Zarówno ambasador Victor Ashe jak i ambasada publikująca te radosne wieści były amerykańskie. ( Coś chyba poszło nie tak, skoro przyjechały teraz do nas ich wojska? Czyżby loża nie zadziałała wystarczająco skutecznie?)
   2. Treść Pani komentarza nie zawiera słów miłości do naszych “starszych braci w wierze” w takiej ilości jaką przewidują aktualne Polskie Normy.
   Zachodzi więc podejrzenie, że hasło do Pani komputera dostało się w ręce “osób trzecich”, które podszywając się pod Panią wypisują takie rzeczy.
   To ostatnie zdanie to żart, ale Facebook, który ostatnio potraktował mnie podobnie, (blokując konto za niepoprawne polubienia i komentarze) wcale nie żartował.

Comments are closed.