W serwisie Wykop.pl pojawił się ostatnio skan dodatku o „uchodźcach” wydanego przez 40 redakcji z całego kraju. Co ciekawe patronat nad propagandową akcją, mediów finansowanych przez zagraniczny kapitał, dezinformującą polską opinią publiczną objął rodzimy Urząd do spraw Cudzoziemców.

Dlaczego to takie ważne byśmy uświadomili sobie do kogo należą poszczególne media w Polsce?

Otóż najlepiej w tym przypadku zilustruje to anegdota przytaczana przez pana Stanisława Michalkiewicza:

Władysław Studnicki, patriota polski, a jednocześnie germanofil, w okresie okupacji zagadnięty był kiedyś przez Niemców, dlaczego nie pisuje do niemieckich gazet. On na to – jakże nie pisuję, kiedy przecież pisuję – na przykład do „Das Reich” – No tak – Niemcy na to – ale nie pisuje pan do „Nowego Kuriera Warszawskiego”. – Oczywiście – odparł Studnicki. – Ja mogę pisywać do niemieckich gazet dla Niemców, ale nie będę pisywał do niemieckich gazet dla Polaków!

Pewnie dla wykształconych na prawdach objawionych przez żydowską gazetę dla Polaków (Gazeta Wyborcza), narodowość właścicieli poszczególnych mediów nie ma znaczenia. A naszym zdaniem ma i to nie byle jakie.

Trzeba jednocześnie zaznaczyć, że w określeniu żydowska gazeta dla Polaków nie ma nic obraźliwego. Jest to zwyczajnie nazwanie rzeczywistego stanu rzeczy.

Otóż prezentowanie poglądu, że Gazeta Wyborcza przedstawia obiektywną wizję polityki czy historii jest zwyczajnym nadużyciem. Stanowisko środowiska skupionego wokół redaktora Michnika pokazuje nam świat oczami żydów. Nie ma w tym nic zdrożnego. Walczą oni o swoje interesy w Polsce i mają do tego pełne prawo. Z tym zastrzeżeniem, że cały ten proces powinien odbywać na jasnych zasadach, czyli na przyznaniu przez tę redakcję, że reprezentuje ona żydowski punkt widzenia na Polskę i Polaków. Bez kłamstwa o swej obiektywności.

Podobnie ma się rzecz z prasą lokalną w rękach niemieckich koncernów. Zauważcie Państwo, że w powiedzeniu niemiecka gazeta dla Polaków nie ma żadnej złośliwości (natomiast „żydowska gazeta dla Polaków” jest już „ohydnym przejawem polskiego antysemityzmu).

Dlatego by nie być gołosłownym przedstawiamy Państwu listę mediów nieobiektywnych, którym sprawa inwazji nielegalnych imigrantów na Europę pomogła wyjść z cienia i pokazać o czyje interesy walczy – bynajmniej nie o polskie, manipulując informacjami tak by ogłupić nasz Naród.

media manipulujące opinią publiczną

Polityka, Tygodnik Powszechny, TVP Info, Trójka Polskie Radio, Rzeczpospolita, Polsat News, Newsweek, Gazeta Wyborcza,Wyborcza.pl, Interia, Dziennik Bałtycki, Fakt, Super Express, Dziennik Zachodni, Dziennik Łódzki, Gazeta Pomorska, Kurier Lubelski,PolskieRadio.pl, Tok FM, Polska The Times, Nowa Trybuna Opolska, NaTemat.pl, WP, Echo Dnia, Gazeta Lubuska, Express Bydgoski, Express Ilustrowany, Nowości Dziennik Toruński, Radio Eska, Głos Szczeciński, Głos Pomorza, Dziennik Gazeta Prawna, Gazeta.pl, Onet,NaszeMiasto, Isanok.pl, Dziennik Opinii Krytyka Polityczna, Głos Wielkopolski, Gazeta Współczesna, Gazeta Krakowska, Dziennik Polski,Głos Koszaliński, MetroCafe.pl, Nowiny Gazeta Codzienna, RDC Polskie Radio

Przy okazji tu jeszcze lista tego co wydają dla nas „starsi i mądrzejsi”, czyli:

lista niemieckich mediów dla Polaków:

VERLAGSGRUPPE PASSAU POLSKA:

Dodatkowo koncern przedstawia nam niemiecką politykę historyczną w miesięczniku: Nasza Historia

RINGIER AXEL SPRINGER:

Newsweek

Newsweek Historia – kolejna gazeta z niemiecką interpretacją historii wydawana na polskim rynku wydawniczym.

Forbes

Forbes Milion

Fakt

i wiele innych, w tym internetowy Onet.pl

BAUER MEDIA:

Pani, Twój Styl, SHOW, Grazia, Mam dziecko, Świat kobiety, Tina, NAJ, Olivia, Kobieta i Życie, Bella Relaks, Chwila dla Ciebie, Na Żywo, Rewia, Świat i ludzie, Takie jest życie, Twoje Imperium, Życie na Gorąco, Dobry Tydzień, Bravo, Bravo Girl, Bravo Love, Bravo Sport, Fun Club, Twist

Przyznacie Państwo, że liczba ta jest dość pokaźna. Najgorsze jest to, że znajdują się wśród tych antypolskich mediów także te finansowane z pieniędzy podatników jak choćby TVP Info czy czy Polskie Radio, które dla zmylenia przeciwnika nazywamy mediami PUBLICZNYMI. Co zatem robić, nie czytać, nie zaglądać, nie słuchać tych mediów? Wybór pozostawiamy każdemu z osobna, najważniejsze by mieć dobry filtr przez który przechodzą wszelkiego typu informacje docierające z tych mediów.

Na koniec anegdota:

Pewien znajomy widz telewizji TVN jest świadomym człowiekiem bo codziennie odmawia różaniec. Wie zatem, że telewizja TVN kłamie. Skoro wszystko co słyszy w tej telewizji jest nieprawdą, a prawdziwe jest to czemu ta telewizja zaprzecza to wie co jest grane. Ma swój filtr i tego Państwu serdecznie życzymy.

Źródło grafiki: Wykop.pl

 

 

Tekst wzięty z   http://www.blizejprawdy.pl/lista-mediow-manipulujacych-opinia-publiczna-w-polsce/