Download images
Czas działać!
3 kwietnia 2017 r.
Szanowni Państwo,
Nie pozwólmy by kolejne pokolenie Polaków wychowało się bez kontaktu z bronią. Wielkie zmiany, jak wszystko co wartościowe, wymagają wysiłku.
W połowie marca rozpoczęliśmy zbiórkę pieniędzy na budowę Akademii Młodego Strzelca – ośrodka strzeleckiego przeznaczonego m.in. na potrzeby szkolenia młodzieży!
Pobierz obrazki
Dysponujemy ziemią pod Toruniem, dosłownie dwie minuty od zjazdu z autostrady A1,
w miejscowości Lubicz Dolny. Ośrodek ma powstać w trzech etapach.
Pierwszy etap zakłada budowę strzelnicy otwartej o osi 100 m, z dziesięcioma stanowiskami strzeleckimi. Na tym etapie chcemy przygotować teren, ogrodzić go, doprowadzić media oraz zamontować oświetlenie.
Drugi etap zakłada budowę strzelnicy zamkniętej o osi 25 m. Trzeci – powstanie sali gimnastycznej przeznaczonej na naukę szermierki historycznej.
Obecnie zbieramy fundusze na realizację pierwszego etapu całego przedsięwzięcia – budowę strzelnicy otwartej o osi 100 m. By strzelnica mogła powstać potrzebujemy 150 000 zł.
Jestem pewien, że rozumiecie Państwo jak ważne jest by kolejne pokolenie Polaków wychowało się mając kontakt z bronią. Jestem przekonany, że tak jak mi, zależy Państwu by młodzi Polacy, wzorem przodków, byli zdolni do obrony.
Bez Państwa wsparcia nie uda nam się zrealizować projektu Akademii Młodego Strzelca.
Licząc na Państwa ofiarność zamieszczam dane niezbędne do wykonania przelewu:Fundacja Ad Arma
ul. Strumykowa 11, 87-100 Toruń
Bank PKO BP: 64 1020 5011 0000 9802 0292 2334Wszelkie informację znajdziecie Państwa także na naszej stronie internetowej: www.adarma.pl (istnieje możliwość wsparcia poprzez systemy Dotpay i PayPal) oraz na stronie internetowej Akademii Młodego Strzelca: www.akademiastrzelca.pl.Z poważaniem
Jacek Hoga
prezes Fundacji Ad Arma