[ Eliminuje się problemy, a dzieci po prostu zabija!      J.B.]

Źródło: kadr z YouTube

Islandia to kraj, który jawi się nam jako kraina wulkanów, ewentualnie jako modelowe społeczeństwo anarcho-kapitalistyczne, ale jest też mroczna strona tego wyspiarskiego narodu, stosowana na dużą skalę eugenika, której nie powstydziliby się najbardziej zwyrodniali naziści.

Według amerykańskiej stacji CBS News, Islandia jest światowym liderem w zwalczaniu anomalii chromosomowej zwanej zespołem Downa ( zwanym też inaczej trisomią 21). Odbywa się to poprzez eksterminację dzieci z tym syndromem. Umożliwiły to nowoczesne badania prenatalne, które pomagają wykryć zaburzenie bardzo wcześnie.

 

Doprowadziło to do tego, że jeśli na Islandii urodzi się dziecko z zespołem Downa to jest to wynik błędu i w państwie zamieszkałym przez około 350 tysięcy mieszkańców dochodzi do urodzenia najwyżej jednego, dwóch dzieci z trisomią 21. Jest to klasyczna eugenika, którą wśród ludzi na tak szeroką skalę po raz pierwszy wykorzystali w latach czterdziestych ubiegłego wieku, niemieccy naziści.

 

W szalonych czasach, w których żyjemy obecnie, nienormalność jest uważana za normę a normalność staje się anomalią. CBS News najwyraźniej podąża za lewackim postępem, bo swój dokument o islandzkiej eugenice reklamowano bez wstydu następującym sloganem “Islandia jest w stanie skutecznie wyeliminować zespół Downa poprzez aborcję”.

 

Dziennikarze zachwycają się niema, że prawie 100 proc. kobiet na Islandii, po tym gdy dowiedziały się, że noszą dziecko z zespołem Downa, decydują się na jego zabicie w łonie matki. Dla Wielkiej Brytanii jest to 90 proc. a w Stanach Zjednoczonych około 67 proc. Dla Europy to już 92 proc. zatem widać, że również podążamy w kierunku fizycznej eliminacji wszystkich cierpiących na trisomię 21.

 

Niedawno we Francji zabroniono reklamy telewizyjnej pokazującej dzieci z zespołem Downa, które mówiły o swoim szczęśliwym życiu. Spot telewizyjny miał za zadanie wspomóc decyzję matek, które otrzymały diagnozę prenatalną i zapewniała je, że ich dzieci będą miały w znacznym stopniu normalne życie.

Reklama została jednak zabroniona przez rząd francuski, ponieważ zdaniem lewicy, uśmiechy dzieci mogłyby “zakłócić sumienie kobiet, które zgodnie z prawem dokonały odmiennych wyborów osobistych”. Oznacza to, że eugenika to nie tylko domena Islandii, ale też Unii Europejskiej. I nie są to tylko spekulacje, ale wyraźnie promowana strategia eksterminacji ludzi z zespołem Downa, wspierana przez polityków.

Tekst  wzięty  z  http://zmianynaziemi.pl/wiadomosc/na-islandii-eliminuje-sie-niemal-wszystkie-dzieci-z-zespolem-downa