Luter i rewolucja protestancka

POMÓŻ OPOWIEDZIEĆ PRAWDZIWĄ HISTORIĘ MARCINA LUTRA!

Buntownika, odstępcy i heretyka!

W roku 2017 wypada 500. rocznica buntu Marcina Lutra. To zdarzenie zaważyło na losie całej Europy, niepozorny człowiek okazał się być odstępcą, który doprowadził do rozłamu w Kościele i sprowadził na Europę krwawe wojny, które na zawsze zmieniły jej oblicze.

Mimo tego często Marcin Luter prezentowany jest jako rozsądny reformator i autorytet moralny, który walczył w dobrej sprawie o odnowę Kościoła. To kłamstwo, które należy zwalczyć! Prawda jest taka, że uderzył on w chrześcijańskie fundamenty Europy!

Zdrada Lutra do dziś wyciska piętno na życiu Europy. W istocie był on wilkiem w owczej skórze, który doprowadził do dewastacji owczarni.

Prawdziwa historia czekała na opowiedzenie przez pół tysiąclecia. Teraz nadszedł czas, by wybrzmiała ona z całą mocą. Będzie to możliwe dzięki filmowi

Luter i rewolucja protestancka

Jego producentem jest Fundacja Osuchowa, zaś reżyserem Grzegorz Braun.

Budżet filmu to aż 490 tysięcy złotych, do tej pory, dzięki wsparciu Darczyńców, udało się zebrać 170.199,29 złotych.

Film ma być profesjonalnym dziełem, które dotrze do widzów w całej Europie! Naszym celem jest, by prawda o rewolucji protestanckiej dotarła do milionów odbiorców, dlatego film zostanie przetłumaczony na kilka języków obcych!

Potrzebujemy pieniędzy na:

To ogromne przedsięwzięcie, którego nie uda się zrealizować bez Waszej pomocy! Film jest realizowany w 9 krajach! Powstaje wyłącznie dzięki wsparciu ludzi, którzy wierzą w to, że fakty na temat rewolucji protestanckiej powinny zostać zaprezentowane szerokiej publiczności. Trzeba ukazać prawdę o lansowanym na bohatera złoczyńcy, którego pycha sprowadziła na cały kontynent niewyobrażalne nieszczęścia!

Dlatego 1 września przyśpieszamy naszą wielką akcję zbiórkową!

Chcę prosić Państwa o pomoc w zrealizowaniu filmu Luter i rewolucja protestancka! Warto dołączyć do grona ludzi walczących o to, by prawda ujrzała światło dzienne i dotarła do milionów!

Pomagam

Więcej informacji na:

BRAUNMOVIES.COM

Wierzę, że wspólnie uda nam się stworzyć niesamowity film obnażający propagandę i ujawniający prawdę o wiarołomcy i wrogu jedności Kościoła!

Włodzimierz Skalik,
prezes Fundacji Osuchowa – producent filmu

PS. Koniecznie zobacz, co o filmie mówi
prof. Jacek Kowalski!

http://go.pobudka.org/4HHGkHv0m_

Reklama filmu Luter i rewolucja protestancka - prof. Jacek Kowalski