Na posiedzeniu Rady Europy odbył się swoisty sąd nad Polską. Delegaci w głosowaniu zdecydowali o przyjęciu rezolucji, którą można określić jako „szkalującą Polskę”. M.in. dlatego, że dotyczy nieaktualnego stanu prawnego – m.in. ustaw, które zawetował prezydent Andrzej Duda. Na szczęście w świat poszła nie tylko szkodliwa dla Polski informacja o rzekomym braku praworządności w naszym kraju, ale również fantastyczne przemówienie posła Dominika Tarczyńskiego, który po prostu POWIEDZIAŁ JAK JEST.

Przemówienie robi furorę w sieci i jest kolportowane w wersjach z opatrzonych napisami w różnych językach (samo przemówienie jest po angielsku). W przemówieniu poseł skutecznie wytyka skrajną hipokryzję Niemcom i Francuzom, którzy mają pretensje do Polski o rozwiązania jakie od lat z powodzeniem stosują u siebie. Poseł Tarczyński przypomniał także Francuzom, że ich kraj coraz bardziej pogrążą się w chaosie, a przedmieścia Paryża „płoną”.

Oberwało się także samej Radzie Europy, która niby tak interesuje się sprawami Polski, ale na głosowanie pofatygowało się raptem kilkudziesięciu z KILKUSET uprawnionych do głosowania. W myśl Polskich zasad demokratycznych byłoby to niemożliwe, gdyż nie byłoby tzw. kworum (minimalnej liczby osób uprawnionych do głosowania na sali). Jak widać w instytucji roszczącej sobie prawa do pouczania innych odnośnie demokracji ta podstawowa demokratyczna zasada nie obowiązuje. Niestety wśród osób, które dotarły na głosowanie byli m.in. posłowie z Platformy Obywatelskiej oraz Nowoczesnej, którzy POPARLI szkodliwą dla Polski rezolucję. W mojej ocenie jest to zdrada interesów Polski.

Więcej na ten temat mówię we vlogu. Serdecznie zapraszam do obejrzenia – kliknij tu lub w obrazek

Jeden z wielu filmów z wystąpienia:

Źródło: https://youtu.be/EwUMhR5bJgI

Tekst  wzięty  z  http://wtemacie24.pl/index.php/2017/10/13/swiat-zachwycony-przemowieniem-polskiego-posla-vs-zdrada-po-i-nowoczesnej/