Serial pod nazwą Komisja sejmowa d/s afery Amber Gold udowadnia Polakom że wobec ‘”wielkich” państwo pomagdalenkowe jest bezsilne.

Bezczelność świadków taka jaka emanowała z twarzy przesłuchiwanej dziś policjantki dokumentuje że wszyscy oni czują się dziś bezkarni. Ta pani śmiejąc się bezczelnie w oczy członków komisji i całej Polski co i raz oświadczała “Nie mam waszego płaszcza i co mi zrobicie”?

Państwo jest bezsilne, a przecież są sposoby na zapobieganie totalnej amnezji. Wystarczy niepamiętliwym dać czas, odosobnienie oraz kopie dokumentów i pomóc im przypomnieć sobie to co nagle, wybiórczo, nie pamiętają. Bo doskonale pamiętają to co powinni zapomnieć.

Ale jak nie mamy mówić o bezkarności.

Weźmy dla przykładu kwestię obniżenia emerytur byłym pracownikom służb. O pomstę do Boga woła odstąpienie od ukarania ręki która trzymała to narzędzie jakim było SB i nim operowała. Mocą tej samej ustawy powinni mieć pomniejszone emerytury wszyscy funkcyjni działacze PZPR co najmniej od szczebla wojewódzkiego bowiem to oni byli “kierowniczą siłą narodu”.

Szczytem bezczelności i dowodem na bezkarność zagwarantowaną przy okrągłym stole jest działalność byłego sekretarza KC PZPR obecnie ikony PO ( ale też kilku funkcyjnych w PiS).

Dopóki nie dojdzie do dekomunizacji nie będzie w Polsce lepiej.

I miedzy bajki można włożyć opowieści o tym że następuje zmiana pokoleń i że się zmieni na lepsze.

Następują nie zmiany a podmianki. Najlepiej widać to wśród aktorów : Starego Szczura podmienia młody Szczur bardzie obrzydliwy niż stary, a do tego beztalencie. Dziadka Kraśkę komunistę i politruka zastępuje wnuczek niezastąpiony dziennikarz.

Każdy z Was może przytoczyć dziesiątki takich przykładów.

Przez 8 lat PO nie ukarała skutecznie nikogo  z PiS. Po dwóch latach PiS nie zamierza ukarać nikogo z PO a Bufetowej nawet mandatu nie potrafią wlepić.

Nad bezkarnością wszystkich czuwa bezpartyjny prezydent ( obecnie PAD).

Kupa śmiechu. Ale z kogo się śmiejecie? Sami z siebie ….. jak  idioci

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/nathanel/komisja-amber-gold-obnaza-bezsilnosc-wladzy-obecnej-wladzy-tez

Tekst  wzięty  z  http://niepoprawni.pl/blog/nathanel/komisja-amber-gold-obnaza-bezsilnosc-wladzy-obecnej-wladzy-tez