A Rabbi’s prayer and blessing to the Prime Minister of Poland, Ms. Beata Szydlo.

The content of blessing is private.

Rafi Ostroff

Speaking before the special event in the city of Torun, where many of the Polish government assembled to respect Polish non-Jews who saved Jewish lives during the war. An extraordinary event organized by Jonny Daniels and From the Depths that he founded.

I felt very honored to be able to bring a Jewish message of Torah to many ministers of the Polish government headed by Prime Minister Ms. Beata Szydlo, inc. the minister of foriegn affairs, minister of interior, minister of culture and heritage and many more.

Zobacz:

https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155188631235668&set=a.164500000667.128334.602350667&type=3

Rafi Ostroff

A Rabbi’s prayer and blessing that I gave to the Prime Minister of Poland, Ms. Beata Szydlo. The content of blessing is private.

Zobacz: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10155188596775668&set=a.164500000667.128334.602350667&type=3

premier Szydło i rabin

 

Michał Zastawny uważa:

Premier jest osobą publiczną ,tym samym każdy przekaz powinien być upubliczniony !!!

Więc gadaj Żydzie coś Jej przekazał !!!

Natomiast Janusz Piąstka uważa:

Premier RP Beata Szydło w dniu 26-XI- 2017 w Toruniu, w obecności wielu osób konsekrowanych, dokonała otwartego aktu apostazji. To poprzez dokonanie czynu zabronionego, jakim jest przyjmowanie błogosławieństwa od osób niekonsekrowanych.

Tu sprawa jest poważniejsza, bo błogosławieństwo zostało przyjęte od rabina.
Beata Szydło, na podstawie prawa Kościoła Świętego, wykluczyła się ze wspólnoty wiernych.
Jest to ekskomunika „Excommunicatio latae sententiae” – wiążąca mocą samego prawa, która następuje automatycznie po czynie.

Oto relacja zTV Trwam:

http://www.radiomaryja.pl/informacje/toruniu-odbyla-sie-konferencja-pamiec-nadzieja/

W kaplicy, w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II

Minister ds. komunikacji Izraela Ayoob Kara.

– Polska powinna uścisnąć dłoń i przypieczętować przyszłą bardzo dobrą współpracą z Izraelem. Musimy współpracować m.in. również zwalczając terroryzm, zwalczając ekstremizm tak jak Nazizm – mówił izraelski minister.

Zwieńczeniem konferencji była modlitwa w języku Polskim i hebrajskim.

– Stajemy ramię przy ramieniu, by Bogu dziękować za tych ludzi, którzy pozostali wolnymi

M. Dakowski:

Do kogo oni się modlili? Bo przecież żydzi nie uznają Boga w Trójcy Jedynego, a przecież katolicy mają Jahwe za wymysł, nie za Boga Ojca??

A w tej kaplicy, w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II w Toruniu – nie widać KRZYŻA. Chyba w ogóle nie ma??

By „nie urażać” tych, co w Chrystusa nie wierzą, lecz nazywają Go „synem prostytutki”, a włażą tam w myckach.

Tekst  wzięty  z  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21554&Itemid=100


Zobacz też


Pani Premier poszła śladami papieskimi:


Jana Pawła II i Franciszka.

RW

Dla przypomnienia:

W obecności papieża Jana Pawła II przyniesiono trzcinę cukrową, ułożoną w formie krzyża, oznaczającą hinduskie ofiarowanie się cielesnemu bożkowi. Chwilę później, podczas procesji na ofertorium, przyniesiono na ołtarz orzech kokosowy, typową hinduską ofiarę, którą składają oni swym bałwanom. Na koniec, jakiś człowiek umieścił święte prochy na jego [Wojtyły przyp. tłum.] czole. Nie chodziło tu o znak Tilak, lecz o święte prochy czyli Vibhuti. Trzy dni wcześniej, 2 lutego, przyjął na czoło Tilak albo inaczej Tika, czerwoną sproszkowaną masę hindusów, rozpoznawczy znak czcicieli Sziwy”.
Porównaj: Daniel Le Roux “Peter, Lovest Thou Me?”, Gladysdale, Australia, 1989.

Zdjęcia zrobione na zgromadzeniu w Delhi na stadionie Indiry Gandhi (luty 1986), ukazują kobietę w tradycyjnym indyjskim stroju kreślącą znak na czole Jana Pawła II. On stoi, z zamkniętymi oczami, trzymając pastorał w kształcie wykrzywionego krzyża.

Na kartach książki On Heaven and Earth” kard. Bergoglio (obecny papież Franciszek) przyznaje, że pozwolił pastorom protestanckim modlić się nad nim podczas konferencji Ruchów Charyzmatycznych. Wyznaje również, iż absolutnie nie rozumie, jak ktokolwiek mógłby uznać jego zachowanie za kontrowersyjne.
Por.:
Kardynał Jorge Mario Bergoglio SI , Abraham Skórka, W niebie i na ziemi, tłumaczenie: Marta Szafrańska-Brandt, Wydawnictwo: Znak

Otóż, 19 czerwca 2009 roku na stadionie Luna Park w Buenos Aires odbyło się trzecie Doroczne Braterskie Spotkanie Katolików i Chrześcijan Ewangelikalnych. Uczestniczył w nim również kard. Bergoglio.
W pewnym momencie, jak to ma zwyczajowo miejsce podczas tego rodzaju zgromadzeń, kardynał uklęknął na scenie by przyjąć błogosławieństwo od znanego charyzmatyka o. Raniero Cantalamessa oraz – licznych pastorów protestanckich.
Niektórzy katolicy usiłowali usprawiedliwić jego zachowanie twierdząc, że Bergoglio miał z pewnością zamiar przyjąć błogosławieństwo jedynie od katolickiego kapłana, a protestanci zaskoczyli go i wykorzystali po prostu sytuację.
Wszelkie wątpliwości rozwiewa jednak sam kard. Bergoglio, który na stronie 220 “On Heaven and Earth” stwierdza z dumą, że świadomie na owo wspólne błogosławieństwo zezwolił:
Gdy po raz pierwszy ewangelikalni chrześcijanie zaprosili mnie na jedno ze swych spotkań w Luna Park, stadion był pełny. Tego dnia nauki wygłaszali katolicki ksiądz (o. Cantalamessa) oraz pastor ewangelikalny. Każdy z nich wygłosił dwie nauki, pomiędzy którymi miała miejsce krótka przerwa (w południe) na zjedzenie kilku kanapek.

W pewnym momencie pastor ewangelikalny poprosił, by wszyscy pomodlili się w intencji mojej i mojej posługi. Zapytał mnie, czy zgodziłbym się by pomodlili się za mnie, na co odpowiedziałem: oczywiście. Kiedy się modlili, instynktownie uklęknąłem co jest postawą bardzo katolicką by przyjąć ich modlitwę i błogosławieństwo siedmiu tysięcy zgromadzonych tam ludzi.

W następnym tygodniu pewien periodyk opublikował artykuł zatytułowany: Buenos Aires, sede vacante. Arcybiskup popełnił akt apostazji. Modlitwa z wyznawcami innych religii była dla nich apostazją.

[A od pana rabina, który nawet w religiach żydowskich nie jest kapłanem, a pozatem oczywiście nie uznaje Boga w Trójcy świętej, tym bardziej. MD]

Zmieniony ( 29.11.2017. )

 Tekst  wzięty  z  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21561&Itemid=46


Zobacz też


POLIN: Koniec polowania ?

Już zdjęcia nad pobitą zwierzyną – i trąby zwycięstwa.

Mirosław Dakowski

W czasach dawno przeszłych polowali głównie ziemianie. Po polowaniu leśnicy układali całą zdobycz panów w rzędach – osobno żubry, niżej rogacze i łanie, dziki, potem sarny, zające. Uroczyście trąbiono – a myśliwi pozowali ze swą zdobyczą do zdjęć, robionych z magnezją. Niektórzy stawiali nogi na tuszach upolowanych zwierząt. Następowała uroczysta uczta, w czasie której chwalono się przygodami i zdobyczami.

Potem zapewne dzielono dziczyznę, wędzono – i używano zgodnie z jej wartością. Szynki, kiełbasy, pasztety…

Narzuca się to wspomnienie, bo:

Nagle, ni stąd ni zowąd, pojawił się „u nas” nowy celebryta, Jonny Daniels. [“Ja czuję się częścią Rodziny Radia Maryja. Bardzo się nią czuję.”] . Wszędzie go [w mediach] pełno.

To nie nowość.

Tak pojawiła się przed paru laty kandydatka komuszków na prezydenta Polski, która po totalnej klęsce zajęła stałe miejsce w meRdiach jako komentator pro-PiS-owski i wyjaśniaczka WSZYSTKIEGO.

Podobnie wykreowano z banana t. zw. „Dudusia”, który teraz ciągle peroruje „Ja-jako..”.To prezydent Polski.

A niejaki Kijowski? Tylko,że ten żałośnie skończył.

===================================

Ale w ostatnich dniach listopada nastąpił wysyp imprez, którym przewodniczył [też tak mówią o księdzu odprawiającym novusa] Jonny Daniels.

Uroczyste spotkanie odbyło się w piątek, 24 listopada w [kopiuję] „kaplicy w Sanktuarium Najświętszej Maryi Panny Gwiazdy Nowej Ewangelizacji i św. Jana Pawła II” u Ojca dyrektora Tadeusza Rydzyka.

Ciekawi sprawy katolicy pytali, co to za „kaplica”, w której nie można dopatrzeć się żadnego Krzyża. Całą symbolika jest nie-katolicka, raczej gnostycka, spiralna. Zbliżona do masońskiego Ślimaka w San Giovanni Rotondo [por. : San Giovanni Rotondo – a gwałt masońskiego PAJĄKA i ŚLIMAKA ]

Ale taka powinna przecież być, by Główni Zaproszeni, tj. rabini, ministrowie państwa Izrael i nieodłączny Jonny Daniels mogli w myckach i bez wstrętu tam być i perorować.

Sprawozdania opublikowała TV Trwam [ Oto relacja : http://www.radiomaryja.pl/informacje/toruniu-odbyla-sie-konferencja-pamiec-nadzieja/

i inne media [por. u mnie: Premier Beata Szydło jawnie przyjęła “tajne” zaklęcia rabina. U Rydzyka.

U innych: Pani premier i “błogosławieństwo” rabina Ostroffa

http://ram.neon24.pl/post/141211,pani-premier-i-blogoslawienstwo-rabina-ostroffa

https://wpolityce.pl/spoleczenstwo/368864-relacja-miedzynarodowa-konferencja-pamiec-i-nadzieja-poswiecona-polakom-ratujacym-zydow-o-rydzyk-dziekujemy-wszystkim-za-wsparcie-zdjecia

Do uczestników konferencji okolicznościowy list skierował prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.”

Chuligan oświęcimski patriarchą żydówki Beaty Szydło!

http://www.gazetawarszawska.com/judaizm-islam/6644-chuligan-oswiecimski-patriarcha-zydowki-beaty-szydlo

Itp.

W tej budowli doszło do uroczystego, ale o tajnej treści, „pobłogosławienia” Premier Szydło przez jakiegoś rabina.

Wścibscy i ciekawscy wyciągnęli z mediów żydowskich [ bo w t. zw. polskich o tym incydencie była cisza] , że niedawno ten pan tak głośno i bezczelnie, wraz ze swymi podopiecznymi, przeszkadzał wycieczkom zwiedzającym obóz w KL Auschwitz, że aż strażnicy, po wielu upomnieniach, byli zmuszeni do wezwania policji, by go okiełznać. A jego chucpa i wrzaski musiały być olbrzymie, gdyż policja, specjalnie tam przecież wyszkolona w szacunku i respekcie dla „starszych braci”, była zmuszona dać mu mandat, zdaje się 1000 złotych i wydalić poza Muzeum.

I teraz – wziął odwet: Załatwił sobie, że to ON namaści Premier Polski na jej nową, jawna już drogę: Premier POLIN?

Oczywiście od teraz Premier będzie pod życzliwym kierownictwem Namiestnika, którym stał się ten 31-letni międzynarodowy „przyjaciel wszystkich rządzących” – Jonny Daniels.

Szabasowa kolacja z polskimi politykami.

On też to w sobotę, 25 listopada 2017 w swej rezydencji w Warszawie przyjął na Wieczerzy Szabatowej śmietankę różnych tutejszych, niby- rządzących. Dostąpił tego zaszczytu Mateusz Morawiecki „super-premier”, jakiś Dziedziczak, v-premier Piotr Gliński… I inni. W jarmułkach oczywiście, chyba wszyscy [nie analizowałem dokładnie] .

Żydzi piszą:

Pod https://www.youtube.com/watch?v=rJscHItGPyI można zobaczyć sporo – i przeczytać:

W domu Jonny’ego Danielsa w Warszawie odbyła się wczoraj szabasowa kolacja z udziałem izraelskiego ministra telekomunikacji Ajjuba Kary. Na spotkaniu byli obecni także polscy politycy, między innymi Piotr Gliński, Mateusz Morawiecki, Adam Bielan, Jan Dziedziczak i Arkadiusz Mularczyk. O kolacji na swoim Facebooku poinformował oraz dostarczył video sam minister Kara.

O tym spotkaniu mówiły „wiadomości TVP”, ale cóż: pod ich adresem jużFilm jest niedostępny.”.

==================================

Aktywność spotkaniowa jest przeogromna: “Przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich Lesław Piszewski oraz naczelny rabin Polski Michael Schudrich spotkali się 17 listopada z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim” – poinformował w komunikacie ZGWŻ.

Z relacji „społeczności międzynarodowej”, czyli Żydów, z przygody rabina w Auschwitz: [poniżej chyba tłumaczenie automatyczne, maszynowe? md]

Tali Farkash:

Muzeum: Grupa zachowała się nieodpowiednio

…Administracja muzeum powiedziała w odpowiedzi, że grupa zachowała się nieodpowiednio w miejscu pamięci.

“Stwarzało to problem dla innych przewodników i gości, którzy byli w tym samym czasie w miejscu .. Inni goście byli niepokojeni nawet w tak wrażliwym miejscu, jak krematorium, po tym, jak grupa opóźniła innych, którzy chcieli wejść” – czytamy w oświadczeniu.

Muzeum oskarżyło grupę o ignorowanie próśb o zachowanie ciszy w obozie Auschwitz II-Birkenau.

“Kilka wniosków od bezpieczeństwa pozostało bez odpowiedzi Szef delegacji odmówił podania nazwiska lub innych dokumentów, dlatego policja została wezwana, poprosiła o dokumenty i ukarała go za zakłócenie porządku publicznego.” Nikt nie został aresztowany “.

Muzeum dodało, że incydent nie miał nic wspólnego z piosenkami, które grupa śpiewała. “Istnieją różne sposoby upamiętniania, ale nie mogą przeszkadzać innym odwiedzającym. Takie okropne zachowanie wywołuje osądzające komentarze innych odwiedzających.

“A jednak chcielibyśmy podkreślić, że większość odwiedzających – w tym grupy z Izraela – wie, jak zachowywać się w sposób odpowiedni dla miejsca pamięci, cały incydent został zarejestrowany i przeanalizowany, a reakcja personelu ochrony była właściwa w świetle sytuacja.”

Tali Farkash przyczyniła się do tego sprawozdania”

=========================

Darz bór!

Tekst  wzięty  z  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21558&Itemid=119