Ataki lobbystów mafii szczepionkowej na szkoły

Maria Majewska

<nonnocere3@gmail.com>

Od jednego z korespondentów otrzymałam poniższy list, który ilustruje jak lobbyści farmaceutyczni osaczają już nie tylko kościoły, ale i szkoły.

Szturm jest nawet szerzej zakrojony. I mają ku temu powody, co jest pozytywną wiadomością.  

Znajoma była na spotkaniu dla dyrektorów szkół organizowanym przez władze oświatowe urzędu miasta i tam jakaś kobieta (pewnie wysłana przez sanepid) im perorowała ni w 5 nie w 9 (bo to przecież nie dotyczy działań związanych z oświatą – zapewne w ramach jakiejś szerzej zakrojonej akcji propagandowej), że “dramatycznie” (zapewne dla nich jakieś kilka % to już dramat) spada wyszczepialność, zwłaszcza wśród dzieci młodych rodziców, że ruchy antyszczepionkowe rosną w siłę i stąd grożą nam epidemie, a już koniecznie trzeba się szczepić na grypę – to pewnie tak a’propos “sezonu”.

Z kolei negatywną wiadomością było ogłoszenie przez nią zwiększenie finansowania szczepień przez prezydenta miasta na HPV i pneumokoki.

Widać z tego, że na szczęście działania uświadamiające wszystkich ludzi zaangażowanych zaczynają już przynosić konkretne rezultaty i stąd ta ich kampania – na celowniku są duchowni, władze administracyjne, oświatowe…”

Rodzice muszą mieć świadomość, że propaganda proszczepienna może docierać do dzieci także poprzez przedszkola i szkoły.  W USA już pokazują w programach TV i w przedszkolach filmy agresywnie propagujące szczepienia wśród 4-latków, a w szkołach pojawiają się szczepienni agitatorzy z „pogadankami” reklamującymi szczepienia.

W niektórych szkołach zdarza się, że dzieci są przymusowo szczepione wbrew woli rodziców.  [dropshadowbox align=”none” effect=”raised” width=”auto” height=”” background_color=”#ffffff” border_width=”3″ border_color=”#ed502b” ] Rodzice powinni uświadomić dzieci i uodpornić je na taką propagandę. W żaden sposób dziecko, które nie ma pojęcia o zagrożeniach dla życia i zdrowia ze strony szczepień, nie powinno samo decydować o ich przyjmowaniu. Wykorzystywanie przez lobbystów farmaceutycznych naiwności dzieci do namawiania ich by poddawały się szkodliwym szczepieniom nie różni się od zachęcania ich przez dealerów do używania narkotyków. [/dropshadowbox]

Warte przeczytania:

Tureccy rodzice masowo odmawiają toksycznych szczepień. http://vaxxter.com/turkish-citizens-massively-refusing-vaccines/

Młoda kobieta umiera na ciężkie zapalenie płuc w tydzień po szczepieniu na grypę. http://vaxxter.com/arizona-mother-dies-suddenly-from-pneumonia/

Młoda kobieta zachorowała na stwardnienie rozsiane i oślepła po szczepieniu na grypę.

http://vaxxter.com/woman-claims-mandatory-flu-shot-blinded-her-left-her-with-ms/

Tekst  wzięty  z  http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=21782&Itemid=53