Grzegorz Braun na spotkaniu we Wrocławiu 10.11.2015 – sytuacja w tym mieście
http://www.wyszperane.info/2015/11/15/grzegorz-braun-na-spotkaniu-we-wroclawiu-10-11-2015/

Alfabet szczepień, czyli jak dyskutować z pediatrą – szczepionkowcem.
http://www.wyszperane.info/2015/11/17/alfabet-szczepien-czyli-jak-dyskutowac-z-pediatra-szczepionkowcem/Warunkiem zniszczenia świata jest skłócenie kobiet i mężczyzn. Ideologia wroga naszej cywilizacji promuje wzorce męskości i kobiecości, które nie są wzajemnie akceptowane. „Wyzwolona” – zdemoralizowana kobieta jest na ogół źle postrzegana przez normalnych mężczyzn i odwrotnie: zdegenerowany i „metroseksualny” mężczyzna nigdy nie będzie dla normalnej kobiety kimś atrakcyjnym i godnym zaufania. Chodzi po prostu o to, aby nie byli zdolni do założenia rodziny.
http://www.wyszperane.info/2015/11/11/gdzie-ci-mezczyzni/W przeddzień Święta Niepodległości przyjechali z Ukrainy do Polski przywódcy organizacji patriotycznych i narodowych, aby na ręce polskich patriotów i narodowców złożyć oświadczenie, że nikt kto brał udział w mordach na ludności cywilnej nie zasługuje na to aby być w panteonie bohaterów Ukrainy. Złożyli też kwiaty pod Pomnikiem Rzezi Wołyńskiej.
http://www.wyszperane.info/2015/11/12/przemilczanie-sluzy-dezinformacji/

Tak się składa, że od czasu kiedy napisałem książkę o herezji myślę wyłącznie o industrializacji, technologiach oraz kosztach pracy, postanowiłem coś napisać w tej sprawie.
Potworne jest moim zdaniem to, że ludzie wstają i robiąc wrażenie przytomnych zaczynają opowiadać o tym, że Polacy powinni mieć pracę i tę pracę powinien zapewnić im rząd. Nie wyobrażam sobie, by rząd Szwajcarii wystąpił z podobnymi postulatami.
http://www.wyszperane.info/2015/11/12/o-darmowym-swiadczeniu-pracy/

Krzysztof Bosak – debata o imigrantach pt. „Quo vadis Europa”
http://www.wyszperane.info/2015/11/12/krzysztof-bosak-debata-o-imigrantach-pt-quo-vadis-europa/

Zgodnie z art. 129 obowiązującego Kodeksu Karnego – kto będąc upoważniony do występowania w imieniu Rzeczypospolitej Polskiej w stosunkach z rządem obcego państwa lub zagraniczną organizacją, – działa na szkodę Rzeczypospolitej Polskiej, – podlega karze pozbawienia wolności od roku do 10 lat.
Są przesłanki ku temu, aby sądzić, że Donalda Tuska, Ewę Kopacz i innych rządowych polityków – będzie można pociągnąć do odpowiedzialności karnej stosując powyższy artykuł kodeksu karnego.
Ewa Kopacz, Donald Tusk jak i inni platformiani politycy, którzy w ciągu ostatnich 8 lat posiadali upoważnienie do występowania na arenie międzynarodowej w imieniu naszego kraju, – wielokrotnie podejmowali decyzje, które mogą być traktowane jako wywołujące szkodę Polsce i Polakom.
http://www.wyszperane.info/2015/11/08/czy-tuska-kopacz-i-innych-rzadowych-politykow-bedzie-mozna-wsadzic-na-10-lat-do-wiezienia/Niestety, na najważniejsze pytanie, w jakim celu są tam polskie samoloty, nie umiem powiedzieć. Po drugie, nie wiem, ile ta zabawa kosztuje polskiego podatnika. Wyjaśnia się natomiast zakup tych F-16. Potrzebne są do latania nad pustynią. Zupełnie także nie umiem powiedzieć, dlaczego polskojęzyczna prasa niemieckich właścicieli pod amerykańskim nadzorem, o tym nie pisze. Przecież taka współpraca międzynarodowa chyba dobrze świadczy o pokojowym nastawieniu polityków? Chyba, że chodzi tylko i wyłącznie o sprawdzenie szybkości wykonywania poleceń. Nie zapominajmy, że rząd grecki, praktycznie zbankrutowany, musiał wysłać samoloty, aby się nazywało, że to ćwiczenia międzynarodowe. A podatnik grecki niech się sam martwi.
http://www.wyszperane.info/2015/11/11/dekada-smierci/Kwota wolna od podatku w Polsce i innych krajach – Rabunek Polaków za pomocą urzędów skarbowych
http://www.wyszperane.info/2015/11/08/kwota-wolna-od-podatku-w-polsce-i-innych-krajach/

Ne wolno nam zapomnieć o kolejnych ujawnionych nagraniach pochodzących z tak zwanych „taśm prawdy”. Żeby uleczyć zakaźną chorobę trzeba najpierw ustalić czynnik ją wywołujący, później znaleźć odpowiedni lek, a przede wszystkim natychmiast odizolować zakażonych od zdrowych.
W piątkowe przedwyborcze przedpołudnie, zaraz po ujawnieniu kolejnych nagrań gościem redaktora Konrada Piaseckiego w niemieckim polskojęzycznym  Radiu RMF FM był Joachim Brudziński z PiS-u. Poniższa wymiana zdań jest jak gdyby kwintesencją, ekstraktem – taką kropką nad i podsumowującą stan dziennikarstwa w Polsce.
Joachim Brudziński: Ten dzień przechodzi do niechlubnej historii polskich mediów. Nikt nie dostrzega tego – nawet pan – co opublikowała TV Republika
Konrad Piasecki: Bo to temat dla pana wygodny, a my tu nie rozmawiamy o tematach, które są dla polityków wygodne.
Oczywiście tak naprawdę Piasecki w sposób wyjątkowo bezczelny dał do zrozumienia politykowi opozycji, że nie będzie poruszał tematów, które w jakikolwiek sposób mogłyby zaszkodzić rządzącej sitwie
http://www.wyszperane.info/2015/11/09/to-nie-meta-ale-dopiero-start/

Marsz Niepodległości 2015 – przemówienie – ks. Jacek Międlar
http://www.wyszperane.info/2015/11/13/marsz-niepodleglosci-2015-przemowienie-ks-jacek-miedlar/

Doprowadziło to do tego, że w czasie międzynarodowej konferencji „stałych opozycjonistów” w Głuchołazach, 5-7 grudnia 2008 r., p.n. „Przełamać Zmowę Okrągłego Stołu„, w czasie publicznej debaty zaproponowałem mu (KM), by raczej przerwał swe wystąpienia polityczne, bo są już żenujące – i szkodliwe. Sala w dużej większości raczej się zgodziła. Mieliśmy nadzieję, że weźmie se te rady do serca. Na jakiś czas ucichł.
…W odróżnieniu od błyskotliwej kariery bankowej syna, Mateusza, o którym rychło usłyszymy…. Ale by go uwiarygodnić, należało odpowiednio nagłośnić tatę, jako walczącego, ciągle dotąd spychanego na margines, no, po prostu „legenda podziemia”.
A „legendzie” otworzono więc szeroko drzwi do studia, kamer, mikrofonów, Stokrotek itp. Słyszymy jego ciągłe „wątpliwości” np. na temat „katastrofy” w Smoleńsku, jak obie strony „dialogu” nazywają Zbrodnię. Dokładniej Kornel rozwija swe mniemanie, że to na pewno była nieszczęśliwa katastrofa. Rozpowszechnia to kłamstwo były fizyk, o którym wiemy, że  nie tylko sam nie analizował strzępów danych dostępnych nam, w POlsce, ale nawet nie czytał uczciwych, głębokich analiz. Wiem, bom go o to pytał, inni też.
http://www.wyszperane.info/2015/11/09/mowa-pogrzebowa-dla-ruchu-kukiz15-przed-jego-startem-w-sejmie/

Ileż to dziesięcioleci temu pisał słynny historyk i historiozof profesor Feliks Koneczny:” Polacy są gotowi w każdej chwili krzywdzić Polskę z obawy, żeby nie skrzywdzić kogoś innego”.
Nawet w czasach W. Gomułki, gdy przerwane zostały dotychczasowe brutalne ataki na polski patriotyzm, trwało bezustanne wyszydzanie polskiej historii w filmach ( A. Wajdy, czy A. Munka ) w dziesiątkach tekstów łże – publicystów, od Z. Kałużyńskiego i K. Koźniewskiego po KTT i W. Górnickiego.
Warto przypomnieć jak komentował stan uczuć patriotycznych u młodzieży w 1975 r. nasz wielki Prymas Tysiąclecia Stefan kardynał Wyszyński: „młodzież już w pewnym stopniu jest odnarodowiona.
http://www.wyszperane.info/2015/11/13/wegrzy-nie-pozwalaja-na-obrazanie-swego-narodu/

Pedagodzy z niemieckiego landu Saksonia-Anhalt ostrzegają już 12-letnie dziewczynki przed oddawaniem się czynnościom seksualnym z islamskimi imigrantami. Ich zdaniem przybysze mogą sprawiać wrażenie atrakcyjnych, ale młode dziewczęta są dla nich tylko obiektem zaspokajającym fizjologiczne potrzeby i w takiej relacji brakuje uczuć. Zdaniem niemieckiego lewactwa nauczyciele sieją nienawiść i propagują rasizm.
http://www.wyszperane.info/2015/11/09/niemieccy-pedagodzy-ostrzegaja-dziewczynki-przed-seksem-z-imigrantami/


Zbrodnia smoleńska nie tylko zabrała nam najlepszych z nas, naszych wybrańców, niepodległościową elitę kraju, ale także pozbawiła nas godności. Nie pierwszy raz Rosja tak obeszła się z nami. Najsilniej z godności zostaliśmy odarci po 1945 roku gdy pozwoliliśmy by z Bohaterów Narodowych zrobiono „zaplutych karłów reakcji”. Po raz drugi w 1956 roku kiedy wiwatowaliśmy na cześć degeneratów, morderców i zdrajców Narodu tylko dlatego, że odsunęli od władzy większych degeneratów, morderców i zdrajców Narodu.
http://www.wyszperane.info/2015/11/11/morawieckiego-stosunek-do-zbrodni-smolenskiej/

Powiedzmy to otwarcie, póki jeszcze możemy: we Francji umierają ofiary islamistów. Ale też ofiary oszalałych lewicowców
http://www.wyszperane.info/2015/11/14/powiedzmy-to-otwarcie-poki-jeszcze-mozemy-we-francji-umieraja-ofiary-islamistow-ale-tez-ofiary-oszalalych-lewicowcow/

Wobec tragicznych wydarzeń w Paryżu Polska nie widzi politycznych możliwości wykonania decyzji o relokacji uchodźców
http://www.wyszperane.info/2015/11/14/wobec-tragicznych-wydarzen-w-paryzu-polska-nie-widzi-politycznych-mozliwosci-wykonania-decyzji-o-relokacji-uchodzcow/

Konferencja na temat klimatu – próba generalna funkcjonowania rządu światowego.
http://www.wyszperane.info/2015/11/14/konferencja-na-temat-klimatu-proba-generalna-funkcjonowania-rzadu-swiatowego/Prof. Bogusław Wolniewicz – spotkanie z mieszkańcami Łodzi (03.10.2015r.)
http://www.wyszperane.info/2015/11/17/prof-boguslaw-wolniewicz-spotkanie-z-mieszkancami-lodzi-03-10-2015r/