Pierwsza w tym cyklu nauka przekazywana nam przez Stwórcę [  …  ]  brzmi: „Przyjdę”, bo Adwent to szczególne oczekiwanie na Jego przyjście i to jedno Jego słowo jest tym, które powinno do nas w tym czasie dotrzeć przed wszystkimi innymi naukami. To słowo to dla nas nadzieja, ale i zobowiązanie, a nawet w pewnym sensie ostrzeżenie. Bo kiedy przyjdzie, to po to, aby nas ostatecznie osądzić. Za nasze uczynki, ale i za zaniedbania.
http://jacekbezeg.pl/2015/11/30/pierwsza-niedziela/#more-2862


Powołaliśmy zespół poselski na rzecz nowej konstytucji! – poseł Janusz Sanocki i posłowie Kukiz’15
http://www.wyszperane.info/2015/11/28/powolalismy-zespol-poselski-na-rzecz-nowej-konstytucji-posel-janusz-sanocki-i-poslowie-kukiz15/Czyli Pan też wzywa, by Polacy wyszli na ulice?
Oczywiście, już dawno trzeba było to zrobić. Bo w Polsce nie ma demokracji, jak widzimy. Nawet wygranie wyborów nic nie znaczy, lub znaczy bardzo niewiele. Wygranie wyborów oznacza, że rząd nie będzie nam przeszkadzał, czyli otwiera nam, Polakom drogę do zmian. Jak „Solidarność” w 1980 roku to było otwarcie drogi i stworzenie narzędzia do walki o prawa pracownicze z komuną, tak wygrana PiS w wyborach jest również tylko otwarciem drogi. Walkę musimy prowadzić my, Polacy.
http://www.wyszperane.info/2015/12/07/a-gwiazda-polacy-juz-dawno-powinni-wyjsc-na-ulice/

Nie mówię z perspektywy chrześcijańskiej i biblijnej. Jestem osobą świecką. Różnica polega na tym, że rozpoznaję, w kategoriach świeckich, że Bóg jest wspaniałym moralnym i naturalnym porządkiem rządzącym wszechświatem.
Przeważająca iluministyczna negacja Boga to satanistyczny bunt, który ostatecznie nie może wygrać.
Nasze satanistyczne opętanie jest produktem dobrze zorganizowanego długoterminowego spisku dla ustanowienia NWO, opartego na lucyferiańskiej rewolucji przeciwko Bogu i naturze.
http://www.wyszperane.info/2015/12/09/ludzkosc-opetal-szatan/Zobacz co widziało miliony Chińczyków, a nie pokazała TVP.
http://www.wyszperane.info/2015/11/28/zobacz-co-widzialo-miliony-chinczykow-a-nie-pokazala-tvp/Galaktyczne koszty budowy EJ w Wielkiej Brytanii.
http://www.wyszperane.info/2015/11/26/galaktyczne-koszty-budowy-ej-w-wielkiej-brytanii/


Bunt pilotów dronów!
http://www.wyszperane.info/2015/11/29/bunt-pilotow-dronow/

Otóż ONZ, współpracująca z międzynarodową Wysoką Finansjerą, postanowiła ogłosić do 2000 roku – w związku z nadchodzącym nowym tysiącleciem – „powszechny ko­deks postępowania” zgodny z teoriami szerzonymi przez ekologów, a który miał­by obowiązywać wszystkie kraje i narody, zastępując (czyli unieważniając) Dekalog – fundament etyki religijnej od czasów biblijnych.
http://www.wyszperane.info/2015/12/08/idea-stroniaca-od-koncepcji-monoteistycznej-ktora-stawia-la-czlowieka-w-centrum-stworzenia/

Wszak to w naszym pokoleniu państwo znów stoi wobec realnej perspektywy zajęcia za długi. I to za naszych czasów najwyższe władze Rzeczypospolitej zdążyły już dokonać całej serii aktów abdykacyjnych – zrzekając się na rzecz zagranicznych instancji kolejnych prerogatyw suwerennego rządu. Stanisław August podobno przynajmniej się wahał… A współcześni warszawscy mężowie i żony stanu potrafili się jeszcze na naszych oczach ścigać – kto pierwszy złoży podpis na następnym dokumencie hańby i zdrady – by następnie świętować pomyślne zakończenie kolejnego etapu wyrzekania się niepodległości.
http://www.wyszperane.info/2015/11/25/lekcja-stanislawa-augusta-w-rocznice-abdykacji/

Postępowanie kolejnych ekip rządowych w Polsce w stosunku do polityki Niemiec, począwszy od prezydenta Kwaśniewskiego poprzez wszystkie następne ekipy rządzące, stoi w jaskrawej sprzeczności z prawem w Polsce i z prawem międzynarodowym.
„Polskie władze” działają nie tylko na szkodę Polaków, jako jednostek, nie tylko działają na szkodę Polski jako kraju, ale również ignorują prawa międzynarodowe i wysiłek zbrojny państw sojuszniczych, ofiary wojen światowych – Anglii, Francji, Rosji, USA, Polski Kanady.
http://www.wyszperane.info/2015/12/09/agresja-niemiec-przeciwko-polsce-w-xx-i-xxi-wieku/Ewa Polak-Pałkiewicz opowiada o swojej książce „Rycerze Wielkiej Sprawy”
http://www.wyszperane.info/2015/12/01/ewa-polak-palkiewicz-opowiada-o-swojej-ksiazce-rycerze-wielkiej-sprawy-2/
http://www.wyszperane.info/2015/12/01/o-smolensku-nawet-pis-nie-mowi-nam-prawdy-g-braun/

Takim zbiorowym szaleństwem jest obecnie stanowisko Europy wobec tak zwanych „uchodźców”. Z zupełnie niejasnych przyczyn przywódcy europejskich społeczeństw postanowili ufundować swoim obywatelom ekstremalne emocje zapraszając do swoich krajów wszystkich chętnych bez wyboru i bez kontroli. Ten pomysł Merkel propagowany również przez lewicowego prezydenta Francji jest tak absurdalny, że aż trudno uwierzyć, że ktokolwiek o zdrowych zmysłach mógłby go popierać. Nic też dziwnego, że różni analitycy uważają operację przymusowego osiedlania imigrantów w różnych krajach Europy w tym i w naszym nieszczęsnym ( jak mówi Michalkiewicz ) kraju za klasyczną false flag operation. Spierają się tylko o prawdziwego autora tego pomysłu
http://www.wyszperane.info/2015/11/29/sam-tego-chciales-grzegorzu-dyndalo/Spokojnie, to tylko walka o władzę
http://www.wyszperane.info/2015/11/28/7120/Zbyt późno rozpoczęto budowę nowych elektrowni. Groźba blackoutu realna
http://www.wyszperane.info/2015/11/29/zbyt-pozno-rozpoczeto-budowe-nowych-elektrowni-grozba-blackoutu-realna/

PGE EJ1: pięciu chętnych do budowy elektrowni jądrowej
Publikacja 30 listopada 2015 przez admin
[ I to jest zasadniczy powód naszych problemów. Są chętni do budowania elektrowni atomowych, tylko nikt na świecie nie chce ich u siebie budować. Więc szukają jelenia gdzie się da.  Stosują rozmaite naciski, jak na przykład kłamstwo o CO2.
Bogata Anglia rozpocznie budowę jak tylko znajdzie się ktoś, kto do tego interesu będzie systematycznie dopłacał.  J.B. ]
http://www.wyszperane.info/2015/11/30/pge-ej1-pieciu-chetnych-do-budowy-elektrowni-jadrowej/

Może na początek nie tyle o węglu co o jego dwutlenku. Świadomość, że afera z tym gazem jest dęta, że chodzi o zdarcie z mieszkańców Europy, albo całego świata kolejnych pieniędzy, czyli nałożenie kolejnego podatku jest coraz powszechniejsza. Często poruszam ten temat z przypadkowymi osobami i coraz trudniej znaleźć kogoś kto przyjmuje za prawdę to co klepią media głównego ścieku. Wydaje się wręcz, że tylko osoby wypowiadające się w telewizorze i piszące w gazetach w to wszystko wierzą.
http://jacekbezeg.pl/2015/12/04/tekst-okolicznosciowy/


 Wisła to nie jest dzika rzeka – ona jest zdziczała, a jej zaniedbanie będzie się pogłębiać. Budowa stopni i zbiorników wodnych jest natomiast działaniem przyjaznym środowisku
http://takdlaodry.pl/wisla-bez-ii-stopnia-bedzie-dalej-dziczec-cz-2/
http://takdlaodry.pl/kto-odpowiada-za-ruine-polskich-rzek-cz-3/

Cichy pucz – Jürgen Roth o tym jak globaliści likwidują demokracje i szerzą nędzę w Europie i na świecie
http://www.wyszperane.info/2015/12/02/cichy-pucz-jurgen-roth-o-tym-jak-globalisci-likwiduja-demokracje-i-szerza-nedze-w-europie-i-na-swiecie/


W połowie grudnia w Sądzie Administracyjnym w Hamburgu odbędzie się rozprawa sądowa, dotycząca ułożenia Gazociągu Północnego. Uniemożliwia on rozwój polskich portów w Szczecinie i Świnoujściu. Niemiecki sąd rozpatrzy skargę Zarządu Morskich Portów Szczecin i Świnoujście (ZMPSiŚ) na stronę niemiecką w tej sprawie.
Zarząd Morskich Portów w Szczecinie i Świnoujściu jeszcze w 2011 roku odwołał się do sądu administracyjnego w Hamburgu od decyzji niemieckiego urzędu (Federalny Urząd ds. Żeglugi Morskiej i Hydrografii (BSH), który odrzucił polskie zastrzeżenia w sprawie głębokości ułożenia pierwszych dwóch nitek Gazociągu Północnego.
http://takdlaodry.pl/sprawa-nord-stream-w-sadzie/

Posłowie Kukiza przeciwko antyobywatelskiej dyrektywie Unijnej. „Nie można pozwolić by Komisja Europejska nas rozbroiła”
http://www.wyszperane.info/2015/12/06/poslowie-kukiza-przeciwko-antyobywatelskiej-dyrektywie-unijnej-nie-mozna-pozwolic-by-komisja-europejska-nas-rozbroila/

Premier Beata Szydło powierzyła obowiązki Prezesa KZGW Iwonie Kozie, która zajmowała w latach 2007-2009 r. stanowisko zastępcy prezesa i p.o. prezesa KZGW. Znana była w środowisku żeglugowym z wygłoszonego na jednej z narad przednawigacyjnych w Szczecinie „porządku rzeczy”
: – Pokażcie, że więcej wozicie wodą to wam te rzeki do żeglugi dostosujemy.
http://www.zegluga.wroclaw.pl/news.php?readmore=345.
Jakoś nikt nie puszcza lokomotywy z wagonami przez bezdroża i bagna a gdy pokaże, że „daje radę” – buduje jej dopiero torowisko.
http://takdlaodry.pl/zmiana-prezesa-kzgw-i-dyrektora-rzgw-wroclaw/

Aktywni sędziowie Trybunału Konstytucyjnego zmuszeni zostali właśnie do ujawnienia że ustawa PO o TK jest ich autorstwa i pracowali nad tą ustawę w sposób zorganizowany pod przewodnictwem aktualnego prezesa Trybunału Konstytucyjnego . Nie wiem czy ci obrońcy konstytucji słyszeli o trójpodziale władzy , ale Trybunał tym samym WKROCZYŁ na teren uprawnień WŁADZY USTAWODAWCZEJ tym samym ewidentnie ZŁAMAŁ KONSTYTUCJĘ i żadne machloje tego nie przykryją że swój projekt przedstawili jako prezydenta Komorowskiego i przegłosowali głosami PO.
http://www.wyszperane.info/2015/12/03/kilka-komentarzy-znalezionych-w-sieci/


Czy prezes TK prof. Andrzej Rzepliński ukrywa morderców ks. Popiełuszki?
http://www.wyszperane.info/2015/12/05/czy-prezes-tk-prof-andrzej-rzeplinski-ukrywa-mordercow-ks-popieluszki/

Kolejnym małym sukcesem było zakończenie remontu stopnia wodnego Chróścice. A kiedy ostatnio tamtędy płynąłem to robotnicy tam pracujący skarżyli się, iż nie mogą rozumieć jednej rzeczy. Nie mogli zrozumieć dlaczego przy takim remoncie nie poszerza i nie pogłębia się śluzy tak aby stała się obiektem klasy IV. Mówili, że prawo wodne (I zdrowy rozsądek) nakazuje przy większych remontach podwyższenie klasy remontowanego obiektu. W tym przypadku z klasy III do IV. Tacy to ludzie tam pracowali. Nierozumiejący, jak ja.
http://takdlaodry.pl/mialo-byc-lepiej/


Jak Żydzi w Radziłowie przyczynili się do wywózki Polaków na Syberię 1941
http://www.wyszperane.info/2015/11/25/jak-zydzi-w-radzilowie-przyczynili-sie-do-wywozki-polakow-na-syberie-1941/