z:   http://wolna-polska.pl/wiadomosci/rodowici-niemcy-uciekaja-na-wegry-z-powodu-chaosu-migracyjnego-2016-08

 Niemcy decydują się na opuszczenie swojego kraju i osiedlenia się w „tanim, wolnym od muzułmanów” państwie, czyli na Węgrzech, by uciec od sytuacji z migrantami, którą zapewniła polityka kanclerz Merkel, podaje portal ZDF Heute.

a

Planująca przyszłość na Węgrzech: niemiecka para Valentin i Jennifer Durader przenosi się na Węgry by pozwolić ich nowo-narodzonemu dziecku dorastać w bezpiecznym środowisku.

Raport przedstawia bawarską parę, która spotyka Ottmara Heide, niemieckiego agenta nieruchomości mieszkającego blisko jeziora Balaton, wg którego 80% zainteresowanych kupnem własności w regionie ucieka z powodu polityki Merkel. „Ludzie mają dość tego, że rzeczy się ciągle pogarszają w Niemczech. I chwalą politykę Orbana”, mówi pan Heide, dodając, że premier Węgier obronił swoje państwo płotem granicznym przeciwko „muzułmanom, intruzom i migrantom ekonomicznym”.

Sprzedawca własności, którą para obejrzała, powiedział na wizji: „jesteśmy chrześcijanami”, „nie chcemy muzułmańskiego sąsiedztwa. Mają inną kulturę i są agresywni. I nie możemy tego zaakceptować”.

Agent nieruchomości Ottmar Heide mówi, że zauważył wzrost sprzedaży od czasu wybuchu kryzysu imigrancyjnego w Niemczech.

Agent nieruchomości Ottmar Heide mówi, że zauważył wzrost sprzedaży od czasu wybuchu kryzysu imigracyjnego w Niemczech.

Wg portalu około 30 tysięcy Niemców rezyduje przy jeziorze Balaton, a liczba ta wzrosła od zeszłego roku.

Źródło: http://hungarytoday.hu/news/reverse-migration-media-reports-germans-fleeing-hungary-escape-migration-chaos-89930

tłum. mkmb.

P.S. Suplement: sytuacja w Niemczech

Uchodźca z Erytrei zgwałcił 79 letnią babcię na cmentarzu

Gwałt na 7’latce

Nachodźcy w niemieckim urzędzie

Algierczyk przed sądem za gwałt, seks oralny

Udana integracja 14 letniego Libańczyka

itd.