z:   http://polskaniepodlegla.pl/kraj-swiat/item/8673-miriam-shaded-bardzo-ostro-i-niepokojaco-mowi-o-przyszlosci-europy-nie-bedziemy-mieli-nic-do-powiedzenia

fot: TV Republika fot: TV Republika

Szefowa Fundacji „Estera” Miriam Shaded na antenie Telewizji Republika, powiedziała, że islam jest wrogą wobec chrześcijan ideologią, nastawioną na zabijanie niewiernych.

Różnica między chrześcijaństwem a islamem jest taka, że w momencie kiedy chrześcijanin zabija, postępuje wbrew chrześcijaństwu(…) Jest to religia miłości, przebaczająca. Z kolei w islamie jest zupełnie na odwrót.

Jeżeli muzułmanin zabije niewierzącego, jest nagradzany w niebie – powiedziała działaczka sprowadzająca chrześcijańskich uchodźców z Syrii do Polski.

Rozmówczyni powiedziała, że w islamie każde dziecko w wieku kilku lat uczone jest nienawiści wobec niewiernego.

– Koran jasno mówi, że należy nas zabijać i wprowadzać system totalitarny, czyli islam – dodała.

Shaded ocenia, że Polska ma to szczęście, że nie przyjęła do siebie tej ideologii, dlatego jest o wiele bezpieczniejszym krajem, niż Niemcy czy Francja.

Niestety granice są otwarte i coraz więcej muzułmanów się przemieszcza , przez pojawia się coraz większe zagrożenie – zaznaczyła Miriam Shaded.

Ale wskazuje, że jeśli Europa Zachodnia przegra z islamem, to Polska nie będzie miała wówczas za dużo do powiedzenia i sama nie będzie mogła się mu przeciwstawić.

Źródło: Telewizja Republika