RAM

“Zamach w Nicei – miał miejsce przed niedoszłym, zaplanowanym na październik 2016 “Nice Global Forum: International Congress on Homeland Security and Crisis Management” – zorganizowanym przez izraelską spółkę IHLS – Israel’s Homeland Security…”

Masakra w Las Vegas została zapowiedziana 3 tygodnie wcześniej
La strage di LAS VEGAS è stata annunciata 3 settimane prima

Maurizio Blondet   6 październik 2017    tłum. RAM

 

11 września na amerykańskiej stronie internetowej  www.4chan.org użytkownik o nicku “John” zamieścił następujące posty:
11 wrzesień, 6:08:
“Posłuchajcie, przykro mi ale muszę wam zdradzić małą tajemnicę. Jeżeli mieszkacie w Las Vegas lub w Henderson (przedmieście) pozostańcie jutro w domu. Nie idźcie w żadne miejsce gdzie są tłumy ludzi. To samo gdy zobaczycie 3 czarne furgonetki zaparkowane jedna przy drugiej. Proszę was, opuście to miejsce natychmiast. John”.
11 wrzesień, 6:28:
“To się nazywa «high incident project». Chcą by społeczeństwo amerykańskie przekonało się, iż miejsca określane do tej pory jako bardzo dobrze zabezpieczone wcale takimi nie są. Usiłują narzucić nowe przepisy. Zobaczycie, że w przyszłych latach pojawią się nowe ustawy – zmuszające do zainstalowania coraz to większej ilości wykrywaczy metali i podobnych urządzeń. Mass media i politycy będą twierdzić, że miejsca, w których i tak jest bardzo dużo policji potrzebują jej jeszcze więcej. Nie mogę zagwarantować, że wydarzy się to jutro, ale mają na oku Las Vegas”.
11 wrzesień, 6:55:
“Jeżeli ich plan się powiedzie – w stanie Nevada zostaną wprowadzone rozporządzenia nakazujące wszystkim kasynom zaistalowanie metal detector i backscatter machines. Natychmiast to samo zacznie obowiązywać na uniwersytetach, w liceach, budynkach federalnych i w reszcie.
 
OSI Sistems i Chertoff są największymi producentami tych maszyn. Około roku 2020 połączą się w jedną spółkę. Zarobią na tym miliony. Chertoff i Adelson są w zmowie. Adelson stanie się wielkim sponsorem tych urządzeń i kiedy nakaz zostanie wprowadzony w życie będzie pierwszym, który zamontuje je w swych kasynach. Jest to ostatnie moje przesłanie na teraz. Nie oczekujcie, że pojawię się wkrótce”.

Jak to skomentować?
OSI Systems to nawiększy producent tzw.backscatter machines, używanych na lotniskach, także wykrywaczy metali i podobnych. Jego założycielem i prezydentem jest Hindus Deepak Chopra.
OSI Sistems, Inc
Deepak Chopra
Michael Chertoff natomiast to bardzo ciekawa postać – jest posiadaczem 2 paszportów, tj. amerykańskiego i izraelskiego. Jego matka była jedną z pierwszych agentek wywiadu Izraela (Livia Chertoff (née Eisen)).
Chertoff – 11 Września 2001 pracował jako vice attorney general w sekcji karnej i tej roli prowadził dochodzenia dotyczące zamachu na Twin Towers. Poprowadził je w taki sposób, że wydalił z USA do Izraela – czyli tym samym uwolnił od śledztwa – tzw. “Tańczących Izraelczyków”, czyli 5 pracowników agencji zajmującej się przeprowadzkami, których widziano świętujących podczas gdy obserwowali palące się wieże; fotografujących się nawzajem na tle Twin Towers i pokazujących palcami znak zwycięstwa.
 
Gdy nowojorska policja zaaresztowała ich okazało się, że wszyscy co tylko zostali zwolnieni z izraelskiego wojska. FBI przesłuchiwało ich kilka dni i nagromadziło szereg bardzo poważnych oskarżeń w stosunku do nich. Ale w tym momencie vice prokurator, Żyd Michael Chertoff uwolnił ich z rąk FBI – wyrzucając ich z USA na podstawie oskarżenia o pracę bez pozwolenia.
Opis sprawy i video znajdują się pod linkami:
The Five Dancing Israelis Arrested On 9-11
VIDEO: Zionist Israeli New World Order Conspiracy UPDATED Version
Wkrótce po tym zajściu Chertoff został mianowany przez Buscha jr. szefem nowego ministerstwa, tj Homeland Security, którym był aż do roku 2008.
Obecnie Michael Chertoff zarządza założonym przez siebie Chertoff Group, przedsiębiorstwem zajmującym się kwestiami bezpieczeństwa, takimi jak “risk identification, analysis and mitigation” oraz “crisis management”. 
Michael Chertoff
Jak chodzi o Sheldona Adelsona jest on żydowskim miliarderem (jednym z 3 najbogatszych ludzi w USA), właścicielem kasyn i zażartym neocon’em. Mieszka w Las  Vegas.
Sheldon Adelson
Ciekawym zbiegiem okoliczności jest fakt, że zamach w Nicei 14 lipca 2016 miał miejsce przed niedoszłym, zaplanowanym w tym mieście na październik 2016 “Nice Global Forum: International Congress on Homeland Security and Crisis Management”, zorganizowanym przez izraelską spółkę IHLS – Israel’s Homeland Security, która handluje urządzeniami zapobiegającymi zamachom i być może także organizuje je. (…)
IHLS – Israel’s Homeland Security
***
tymczasem wygląda na to, że szybko pojawią się ograniczenia dotyczące broni:
 
Potężne lobby broni w USA – National Rifle Association, ponownie oskarżone po masakrze w Las Vegas o nadmierne rozpowszechnienie strzelb i rewolwerów zaproponowało by dodatkowo uregulować sprzedaż tzw.  “bump stocks”, czyli mechanizmów pozwalających na przerobienie broni półautomatycznej na karabiny maszynowe. Paddock posiadał 12 tak zmodyfikowanych strzelb.
Poproszono o ograniczenia w stosunku do “bump stock”
Chiesti limiti ai ‘bump stock’
Strage Las Vegas, la lobby delle armi apre a restrizioni sui fucili modificati
czy to rzeczywiście Paddock zainstalował te wszystkie kamery?
Policja ujawniła, że Stephen Paddock zainstalował kamery na 2 korytarzach hotelowych, a także w swej suite na 32 pietrze. Kamera została zamontowana nawet w wizjerze drzwiowym.
Las Vegas. Paddock zaplanował wszystko, nawet kamery na zewnątrz suite…
Pełna lista ofiar z Las Vegas
Here are all the victims of the Las Vegas shooting
***
Masakry islamskie, ale “marketing” izraelski
Zamachy fanatyków czy zawodowców?
Izrael – supermocarstwo w dziedzinie systemów bezpieczeństwa
Oni nas “strzegą”, “strzygą” i “uczą rozumu”
***
Wybór tekstów, tłumaczenie i opracowanie: RAM
Rozpowszechnianie treści przetłumaczonych artykułów (z podaniem nick’a autora tłumaczeń) jest dozwolone wyłącznie na darmowych platformach elektronicznych. 

 

Tekst  wzięty  z  http://ram.neon24.pl/post/140503,nicea-i-las-vegas-czyli-zabojcza-moc-bezpieczenstwa