Parlament Europejski przyjął antypolską rezolucję w sprawie rzekomego łamania praworządności w naszym kraju. Na temat kłamstw i przeinaczeń w tym gniocie na pewno w najbliższych dniach poleje się ocean atramentu i setki wierszy wpisów komputerowych. UE widząc, że Polska wymyka się z roli kondominium kwiczy jak zarzynana świnia. Niektórym lewackim parlamentarzystom z krajów, które liczyły na dojenie Polski oraz chciały przykroić ją moralnie i obyczajowo na swoją modłę nawet trudno się dziwić.

W końcu “biznes is biznes” i “Soros pecunia non olet”. Ba nawet komuś się wyrwało, że w Polsce prześladuje się komunistów i innych demokratów! Znany demokrata Lenin na spółkę z innym znanym demokratą Stalinem, chyba by się pochlali ze zdziwienia!

Ale najbardziej trudno pogodzić się z tym, że spośród reprezentujących Polskę europosłów znalazło się kilkoro takich, którzy poparli wyżej wspomnianą rezolucję. I to pomimo tego, że część posłów obecnej opozycji wstydziło się ją poprzeć i mieli odwagę albo zbojkotować głosowanie, albo przynajmniej wstrzymać się od głosu.

Tych, którzy napluli razem z eurolewakami na Polskę należy sobie zapamiętać:

Michał Boni
Róża Maria Barbara Gräfin von Thun und Hohenstein
Danuta Hübner
Danuta Jazłowiecka
Barbara Kudrycka
Julia Pitera

Tym ludziom nie podaje się ręki, a już na pewno nie należy ich nigdy do niczego wybierać. Powinni odejść w hańbie w polityczny niebyt.

Źródło: http://niepoprawni.pl/blog/maciej1965/tych-panstwa-nie-obslugujemy

Tekst  wzięty  z  http://niepoprawni.pl/blog/maciej1965/tych-panstwa-nie-obslugujemy