szczepionki

„Oczywiście szczepionki są kontrolowane. Jeżeli dany produkt jest zarejestrowany w Europejskiej Agencji, to on jest dopuszczony do obrotu. My nie mamy możliwości badań każdej molekuły. To jest niemożliwe. Na pewno skład jest badany…” – powiedział prof. Łukasz Szumowski.

Pan Szumowski jest nowym ministrem zdrowia.

Jego odpowiedź na pytanie słuchaczki jest niekompetentna. Minister Zdrowia na pewno wie, że skład szczepionek jest bezpieczny.

Pytanie może nieeleganckie, ale czy mu się to przyśniło?

Czy traktuje medycynę, jak formę okultyzmu, czarów i szklanych kul?

Czy myśli, że my pacjenci jesteśmy głupkami, niedorozwiniętymi osobnikami?

Minister Szumowski nie ma wiedzy na temat szczepionek

Panie ministrze Łukaszu Szumowski, przykro to stwierdzić, ale pan nie ma bladego pojęcia o składu szczepionek.

Nie wie pan, co dzieje się w pana resorcie.

Lena Hupper z Fundacji QLT wysłała pismo do Ministerstwa Zdrowia w celu wskazania źródeł, co do bezpiecznego składu szczepionek sprzedawanych na terenie Polski.

Odpowiedź jest druzgocąca…

szczepienia

Z powyższego pisma wynika, że Ministerstwo Zdrowia nie ma badań na temat składu szczepionek z Europejskiej Agencji Leków (EMEA) ani z Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych (URPL). Nie posiada również badań jakościowych składu szczepionek, wykonanych przez niezależnych wytwórców laboratoriów państwowych.

Ministerstwo Zdrowia nie wie, czy skład szczepionek jest bezpieczny, ponieważ nie posiada żadnych dokumentów w tej sprawie.

Na jakiej podstawie minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski twierdzi, że szczepionki są kontrolowane?

Na jakiej podstawie minister zdrowia, prof. Łukasz Szumowski twierdzi, że skład szczepionek jest zbadany?

Jeszcze raz zapytam: wywróżył z fusów?

Przez ostatnie 10 lat Ministerstwo Zdrowia nie wykonało ani jednego badania w sprawie składu szczepionek!

Nie zbadało ani jednej szczepionki!

Kłamstwa ministra zdrowia, prof. Łukasza Szumowskiego są obrzydliwe…

Czy on nie rozumie, że takimi wypowiedziami działa przeciwko narodu polskiemu?

Czy on nie rozumie, że bezpodstawnie, ślepo, bez żadnych empirycznych dokumentów, wspiera działania koncernów farmaceutycznych?

Czy nie stać nas na zrobienie badań chociaż jednej szczepionki?

To jest ta „dobra zmiana” w medycynie panie Jarosławie Kaczyński?

Na koniec zacytuję wypowiedź ministra, po której natychmiast powinien stracić i pracę i prawo do wykonywania zawodu lekarza:

„Powikłania poszczepienne zdarzają się niezmiernie rzadko i znacznie częściej zdarzają się powikłania przy stosowaniu ziół i suplementów diety, o których nie mówimy, a które są przyczyną poważnych powikłań wśród ludzi…”.

Według ministra i lekarza, nie wolno stosować ziół, ani witamin, ponieważ są bardzo poważne powikłania, natomiast nagminnie należy szczepić, bo szczepionki są super zdrowe…

Jedyny plus dla ministra, to potwierdzenie tezy głoszonej przez Jerzego Ziębę:

„Co do produkowania szczepionek z komórek dzieci, które zostały poddane aborcji i z ich fibroblastów, te szczepionki, jeżeli takie są w Polsce one są dopuszczalne do obrotu w całej Europie…”.

I mleko się wylało…

Polecam – „Tysiące polskich dzieci modyfikowanych jest genetycznie”.

Zapraszam na wywiad z ministrem zdrowia:

 

P.S. Bądź na bieżąco! Codziennie publikujemy najważniejsze info o zdrowiu, geopolityce, tajemnicach. Zbieramy najlepsze informacje z internetu i publikujemy na naszym portalu –> Kliknij i Sprawdź

 

Robert BrzozaRobertBrzoza.pl – Polski Portal Informacyjny

Tekst  wzięty  z  http://martabrzoza.pl/szczepienia/ministerstwo-zdrowia-szczepionki-nie-sa-badane-produkowane-sa-z-komorek-dzieci/

Zobacz też   http://alexjones.pl/aj/aj-nwo/aj-kartel-farmaceutyczny/item/125509-szczepienia-wywoluja-epidemie-prof-maria-majewska